7741 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Torium AVM Hakkında : AVM sektörünün en büyük yerli yatırımcısı Torunlar GYO'nun, 200 milyon dolar yatırımla inşa ettiği Türkiye'nin 5. büyük alışveriş merkezi Torium, 'Yeni Nesil Alışveriş Merkezi' sloganı ile İstanbul Haramidere'de yer alıyor. Kiralanabilir alanının %30'unu eğlenceye ayırarak alışveriş ve eğlenceyi aynı çatı altında toplamayı başaran Torium AVM, farklı konsepti ve modern mimarisi ile, ziyaretçilerine eğlenceyle birlikte yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Torium AVM, 90.000 m2'lik kiralanabilir alanı ve 180 şık mağazası ile ulusal ve uluslararası birçok gözde markaya ev sahipliği yapıyor. Ferah koridorları ve geniş atriumu ile ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş ortamı yaratıyor. 4 katı kapalı ve 1 katı açık olmak üzere, toplam 5 kattan oluşan Torium AVM, Türkiye'de yer alan büyük markaların en geniş mağazalarını içerisinde bulunuyor.
Torium AVM ile ilgili etiketler : Alışveriş Merkezi, Alışveriş Merkezleri, Avm, Torium Avm, Torium Alışveriş Merkezi, Torium Beylikdüzü, Torium Haramidere,