2122 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
The Play Barn Hakkında : The Play Barn Türkiye'deki ilk ve tek saatlik oyun/eğlence/emanet işletim sisteminin Kültür bakanlığından tescilli markasıdır. 2000 yılında İstanbul'da İngiliz Mr. Play U.K. Firmasının Türkiye ve K.K.T.C. temsilciliği (Caroline Koç tarafından) alınmak suretiyle başlamış Özellikle İrlanda İskoçya ve Amerika da çok yaygın olan sistem Türkiye'nin sosyo-ekonomik yapısı çerçevesinde geliştirilmiştir.

The Play Barn, bir çocuk yuvası veya kreş değildir.. The Play Barn çocuklar için sınırların kuralların olmadığı uluslararası kültürlerin kaynaştığı özgür, eğlenceli, aile hayatını kolaylaştıran bir çözüm ortağıdır. Hedef kitle 0-12 yaş arası çocuklar ve ailelerdir. 3 yaş üzeri çocuklarınızı Spontane bir şekilde The Play Barn a emanet ederek kendinize Sinema, kuaför, toplantı vs için özgür zamanlar yaratabilirsiniz. The Play Barn sisteminde çocuk önceden kayıt yaptırmaksızın günün istediği saati gelir ,kaydı alınır dilediği kadar kalır ve kaldığı süre kadar ücret öder.

Bunun dışında doğumgünü organizasyonları, aylık oyun grupları, anne-bebek grupları, gezi, kurslar ve istediğiniz mekanlarda çocuklarınıza özel organizasyonlar düzenlenir. Bununla birlikte The Play Barn bünyesinde çocuklar dışında büyüklere yönelik hizmetler de vardır. Catering olanağından yararlanıp konuklarını ağırlamaktan ve kablosuz (wireless) internet hizmeti ile ofisini The Play Barn'a taşımaya, tüm aktiviteler sırasında da kapalı devre kamera sistemi ile çocuğunu izlemeye varıncaya dek her şey ince detayları ile düşünülmüş ve profesyonel olarak birimlere ayrılmıştır.

The Play Barn indoor soft play, bahçe oyun alanı, resepsiyon, mini mağaza, cafeler, aktivite odası, parti odaları, mini sinema, mini berber gibi bölümlerden oluşmaktadır.
The Play Barn ile ilgili etiketler : The Play Barn, Play Barn, The Play Barn Ürünleri, The Play Barn Eğlence, Playbarn, The Play Barn Türkiye, The Play Barn Hobi, The Play Barn İletişim, The Play Barn Site, The Play Barn Boyamalar, Boyamalar, Çocuk Eğlence, Play Barn Eğlence Merkezi, Bebek Eğlence, Boyama,

The Play Barn Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Astoria Alışveriş Merkezi

  Astoria Alışveriş Merkezi

  35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa'nın en yüksek ikiz atriumlarıyla Astoria AVM Esentepe'de yer alıyo...
  Büyükdere Caddesi Astoria Kuleleri No: 127 34394 Esentepe İstanbul ( Avrupa ) / Şişli