2649 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Tez Tour Hakkında : Tez Tour, 1994 yılında Antalya'da kurulmuş uluslararası bir şirkettir. Şirket kurucularının önceliği, daha kuruluş aşamasında, rasyonel düşünceye, araştırma - geliştirme faaliyetlerine ve teknolojiye yatırım yapılması olmuştur. Tez Tour bilgi işlem altyapısındaki gelişime paralel olarak büyümüştür. Gelişmiş bilgisayar teknolojisi sayesinde Doğu Avrupa ve BDT turizm pazarında lider konumuna yükselmiş ve konumunu sürekli korumayı başarabilmiştir.

Tez Tour faaliyetlerini turistlerin en çok tercih ettikleri ülke olan Türkiye'ye odaklamıştır. 1994 yılında kurulan Antalya Merkez Ofisin ardından, 1995 yılında İstanbul Ofisi, 1997 yılında Marmaris Ofisi, 2002 yılında Fethiye ve Bodrum Ofisleri ile hizmet ağı geliştirilmiştir. Şirketin koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, kaliteli hizmet yaklaşımları ve müşteri beklentilerinin doğru analiz edilmesi sayesinde turist sayısı her yıl katlanarak çoğalmıştır.

Tez Tour, Türkiye'den sonra 1997 yılında Tayland pazarına girmeye karar vermiştir. 1999 yılında Tez Tour, Mısır'a ilk turist grubunu göndermiştir. Türkiye'de kullanılan yöntem ve geliştirilen teknoloji, Mısır operasyonuna da uygulanmıştır. 2003 sonbaharında ise, müşterilerine Kanarya Adaları alternatifi sunulmuş, bu alternatif kısa sürede hedef kitlesine ulaşmış ve bu ofis ülkesinde lider acentaların arasına katılmıştır. Incoming yapısındaki gelişmelere paralel olarak Tez Tour markası ile 2001'de Saint Petersburg, 2002'de Riga, 2003'de Kiev ve Vilnius, 2004'de Ekaterinburg, Cheliabinsk ve Harkov ofisleri açılmıştır. 2004 yılı sonlarında ise Küba ve Dominik Cumhuriyeti ofisleri ve 2005 yılında Kazakistan, ve Bulgaristan ofisleri faaliyetlerine başlamıştır.
Tez Tour ile ilgili etiketler : Tez Tour, Tez Tur, Tez Tour Seyahat, Tez Tour İletişim, Tez Tour Ulaşım, Tez Tour Turlar, Tour Tez, Tez Tour Türkiye,

Tez Tour Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Panora'da mağaza karmasıyla, konsept sokaklarıyla ve ilk kez Ankaralılarla buluşan markaların da olduğu 180'den fazla mağazasıyla her ihtiyacınıza kolaylıkla erişebileceksiniz.
  Turan Güneş Bulvarı No:182 Oran Ankara / Çankaya