1581 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Tepe Emlak Hakkında : 1996 yılında faaliyetlerine başlayan TEPE EMLAK, Bilkent Holding'in önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.
TEPE EMLAK; Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır.
Faaliyetlerimiz;
- Yatırım Planları,
- Arazi geliştirme ve planlama,
- Mimari, yapısal, elektrik ve mekanik tasarımları, iç mimari ve dekorasyon projeleri,
- Alışveriş merkezlerinin inşaat koordinasyonu ve kontrolu
- Alışveriş merkezinde bulunan birimlerin kiralanması ve işletilmesi
Sözü edilen tüm bu hizmetler "alışveriş merkezi geliştirilmesi sürecinin" ana bileşenleri olup bu konularda yerli ve yabancı yatırımcılara hizmet verilmektedir.
Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için, alışveriş merkezlerinde; BOYNER, YKM, TEPE HOME gibi Türkiye'nin önde gelen markalarının yanı sıra, alışveriş merkezlerimizde REAL, PRAKTİKER, CARREFOUR, MARKS & SPENCER, SPORTS INTERNATIONAL, BURGER KING, BENETTON ve ZARA gibi uluslararası markalara da yer verilmiştir.
Bugüne kadar 7 alışveriş merkezi inşa etmek suretiyle 1,5 milyon metrekare arsa alanında, 700.000 metrekare inşaat ve 15.000 araçlık otopark geliştiren şirketimiz halen Ankara BİLKENT CENTER ve İstanbul TEPE NAUTILUS Alışveriş Merkezlerini işletmektedir.
Yer aldığı her kentte ciddi boyutlarda istihdam olanağı sağlayan ve yabancı sermaye çekerek ülke ekonomisine katkıda bulunan bu yatırımlar ile mekansal standartları açısından da müşterilerine çağdaş bir alışveriş ortamı sağlanması hedeflenmektedir.
Tepe Emlak ile ilgili etiketler : Tepe Emlak, Tepe Emlak Daire, Tepe Emlak Satılık Daire, Tepe Emlak Satılık Ev, Tepe Emlak Satılık Arsa, Tepe Emlak Hakkında, Tepe Emlak Haberleri, Emlak, Tepe Satılık Daireler,

Tepe Emlak Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  7 Nisan 1998’de Bodrum’un ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Vahalar nasıl çöl yolcularını suları, gölgesi ve serinliği ile karşılarsa, biz de Bodrum...
  Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. Muğla / Bodrum