1285 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Taş Fırın Hakkında : Taş Fırın Unlu Mamuller ve Restaurantlar zincirinin ilk halkası 2001 yılında Ankara İncirli'de faaliyete başladı. 2003 yılından beri ise İncirli, Ostim ve Esat'taki üç şubesiyle hizmet vermektedir.

Firmamız halen üç şubesiyle, 2100 m² kapalı alanda, günlük 40.000 kapasiteli ekmek fırınıyla 100 personel ve 20 aracıyla katma değer üretmektedir. Bununla birlikte tüm şubelerimizde bulunan kafeterya ve pastanelerle kendi üretimimiz olan tatlı ve pasta çeşitlerini müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca Ostim şubemizdeki restaurantımızda geleneksel Türk yemekleri ve kebap çeşitlerimizle müşterilerimizin damak zevkine hitap etmektedir.

Çalışma felsefemiz, kalitenin tüketiciye sunulacak en iyi hediye olduğudur.

Bu doğrultuda firmamız gıda mühendislerinin denetiminde kaliteli ve temiz üretim yapmaktadır. Ürün kalitemizi her zaman zirvede tutarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

İlkemiz; en doğal lezzetleri kaliteli ve sağlıklı olarak sunmaktır.
Taş Fırın ile ilgili etiketler : Taş Fırın, Yiyecek İcecek Cesitleri,,

Taş Fırın Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Trend Arena, açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sun...
  Ali Paşa Mah. Salih Omurtak Caddesi No: 15 Tekirdağ / Çorlu