3854 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Switel Hakkında : Switel evde, büroda ve yolda telekomünikasyon cihazları için İsviçre’nin en genç markasıdır. Markanın arkasında 2001 yılında Granges-Paccot’da (Freiburg) kurulan Telgo AG bulunmaktadır. Başlangıçta marka, piyasaya girdikten sonra üç yıldan az bir süre içinde kablosuz sabit şebeke cihazları pazarında liderliği devralarak isim yapmıştır. Günümüzde Switel çok sayıda ürün kategorisinde 80 ayrı referansla yenilikçiliği ve yüksek kaliteyi temsil etmektedir. Belçika’da, Fransa’da, Yunanistan’da, Polonya’da ve Türkiye’de genişleme devam etmektedir.

Temsili bir pazar araştırması (LINK enstitüsü) Swisscom’dan sonra İsviçre evlerinde Switel’i lider telekom markası olarak konumlandırmıştır. Büyük bölümü genç ailelerden oluşan kullanıcılar için Switel’in fiyat/hizmet oranı pazarın ortalamasının üstündedir.
Switel ile ilgili etiketler : Switel, Telefon, Telsiz Telefon, Telsiz Telefonlar, Deck Telefon, Telsiz Telefon Modelleri, Switel Ürünleri, Switel Telsiz Telefon, Cep Telefonu, El Telsizleri, Switel Cep Telefonu, Bebek Telsizi, Haberleşme, Telekomünikasyon, Cep Telefonları, Telesekreter, Telefon Üniteleri, Kablolu Telefonlar, Bebek Telsizleri, Switel Telefon, Switel Fiyatları, Switel Telefon Fiyatları,