2752 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
StyleWood Hakkında : STYLEWOOD

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m2'si kapalı olmak üzere 10.000 m2 alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Dünyada gelişen trendleri yakından takip eden Stylewood, Ayancık Ahşap'ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilyayı üretmektedir.

Stylewood ahşap hammadde ihtiyacını, Ayancık fabrikamızdan sağlamaktadır. Üretim kapasitesi, modern teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedefleyen Stylewood, kalitesini RWTÜV Güvence Standardı ile tescillendirmiştir. Stylewood, işlevsel tasarımlarını geliştirerek, başarılı AR-GE çalışmaları ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Türkiye'de ve Avrupa'da önemli satış noktalarında tercih edilmektedir.
Ahşap mobilyanın, bütünüyle kaliteli olmasını hedefleyen firmamız, piyasaya sunduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerden gelen talepleri en üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiştir.
StyleWood ile ilgili etiketler : Stylewood, Stylewood Ürünleri, Style Wood, Stylewood Mobilya, Stylewood Organik Mobilya, Bebek Odası, Çocuk Odası, Ranzalar, Genç Odası, Gardroplar, Sehpalar, Kitaplık, Çalışma Masaları, Çalışma Masası, Sedir Takımları, Yatak Odası, Bahçe Mobilyaları, Bebek Mobilyaları,