1893 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Star Tek Hakkında : Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ETA programlarını seçen müşteri ömür boyu ETA ailesinin bir üyesi olarak kalır. Programın yüklenmesi ve ilk eğitimini almasıyla beraber, en verimli şekilde çalışması sağlanır. ETA'daki merkezimizde haftanın her günü verilen eğitimler ve sürekli telefon desteği ile sorunlarına yardımcı olunur ve programı kullanan elemanlarının eğitimi sağlanır. ETA Bilgisayar ve bayileri kalabalık ve kalifiye bir hizmet ordusuyla müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış işlemiyle başladığı ve hiç sona ermediği prensibine sıkı sıkıya bağlıyız ve bu özelliğimiz bizi diğer yazılım şirketlerinden farklı kılar. Hizmet anlayışımız gurur kaynağımızdır.
Star Tek ile ilgili etiketler : Star Tek, Startek, Star Tek Ürünleri, Star Tek Türkiye, Star Tek Bilgisayar, Star Tek Pc, Star Tek Bilgisayar İletişim, Star Tek Elektronik, Star Tek Hakkında, Star Tek Bilgisayar Hakkında,

Star Tek Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Atrium Alışveriş Merkezi

  Atrium Alışveriş Merkezi

  Ataköy'de kurulu "Atrium Alışveriş Merkezi" İstanbul'un açılış sıralamasına göre 2. büyük Alışveriş Merkezi olarak yerini almıştır.
  Ataköy 7-8-9-10 Mh. Nilüfer Sk. 34156 İstanbul ( Avrupa ) / Bakırköy