2157 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Shey Cafe Bowling Hakkında : Histori AVM’nin 4. Katında hizmet veren işletmemiz Shey Cafe & Bowling sizlere alternatif eğlenceler ve sporu bir arada sunmak için profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile hizmetinizdedir.

Bir Eğlence Merkezi olan işletmemizde 7'den 77'ye her yaşa hitabeden bir çok alternatif sunulmaktadır. Hafta Sonunu en iyi ve en eğlenceli geçirmenin mutlak uğrak yeri olan Shey Cafe & Bowling ayrıca tam teşekküllü ve zengin menü içeriğine sahip fast food hizmetinide sunmaktadır.

Hem eğlenmek hem dinlenmek hemde sohbet için geniş ve ferah cafeteryada zengin menü seçenekleri ile en iyi şekilde vakit geçirmeniz için her şey düşünülmüştür.

Cafe & Bowling sorumluluğunun bilincinde bir fiyat politikamızı ise mönümüze bakınca hemen hissedeceksiniz. Gelin hem misafirimiz olun.

Shey Cafe & Bowling Haftanın 7 Günü saat 10:00 ile 02:00'da hizmet vermektedir.
Shey Cafe Bowling ile ilgili etiketler : Shey, Shey Cafe, Shey Bowling, Shey Cafe Bowling, Shey Ürünleri, Shey Hobi, Shey Eğlence, Shey Bowling Salono, Bowling Salonu,

Shey Cafe Bowling Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Historia Alışveriş Merkezi

  Historia Alışveriş Merkezi

  Yarımada'nın tarihi dokusuyla bütünleşen atmosferi ile moda, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.
  Adnan Menderes Bulvar No:2 İstanbul ( Avrupa ) / Fatih