4528 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Sevim İç Giyim Hakkında : 1970’li yılların başında kurulan Sevim Çamaşırları, tekstil sektöründeki özel üretim açığını gidermiş ilk firmalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. 1992 yılında şirketleşme sürecini tamamlayan firma, ulusal ve uluslararası tekstil sektöründe kendi ismiyle adından söz ettirmeye başlamıştır.


Çağdaş gereksinimleri karşılamak için, üretim ekipmanları ile birlikte personel kalifikasyonuna özen gösteren Sevim Çamaşırları, sürekli kendini yenileyen dinamik bir görüntü ortaya koymakta ve kaliteyi üretimin her aşamasına yayarak, gelen taleplerin sağlıklı şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.


Sevim Çamaşırları, 2000 yılından sonra iç piyasanın yanında ihracata da ağırlık vererek tüm dünya ülkelerinde pazarlara girmiş ve bu alanda dünyada marka olmayı başarmıştır.


Sevim Çamaşırları, Sevim Ladies Underwear ve Linse markaları ile bayanlara, Sevim Kids markası ile çocuklara, Svm ve Secool markaları ile de erkeklere özel üretim yapmaktadır.
Sevim İç Giyim ile ilgili etiketler : Sevim, Sevim İç Giyim, İç Giyim, İç Çamaşır, Boxer, Slip, Atlet, Tayt, Sabahlık, Pijama Takımı, Gecelik,