6879 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Sesli Tekstil Hakkında : Sesli Tekstil - Sesli Nevresim

Uşak’a 1967 yılında, Nevşehir’den gelip yerleşen Sesli Ailesi’nden rahmetli Mehmet SESLİ ve oğulları, o yıllarda küçük bir atölyede yün iplik imalatı ile başlayıp günümüzde dev bir tekstil firması haline gelen Sesli Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’nin temellerini atmış bulunmaktadır.
1973 yılında kurumsallaşma yolunda ilk adımları atan Sesli Ailesi, atölye imalatından fabrika imalatına yönelerek yatırımlarına hız kazandırmıştır. 1980’li yılların sonu ile 1990’lı yılların başında battaniye imalatına geçmeye karar veren Sesli Ailesi, yatırımlarını bu alanda yoğunlaştırarak 55.000 metrekare kapalı alanda 300 işçi çalıştıran büyük bir entegre tesis haline gelmiştir. Battaniye sektöründe 5.000 adet / gün. kapasite ile ülkemizin en büyük kuruluşu olan Sesli Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin öncelikli hedefi; teknolojiyi, kaliteyi ve kapasiteyi artırıcı yatırımlar yaparak, kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlamak ve çalışmalarına devam etmektir. Battaniye yanında 20 ton/gün open-end iplik üretimi de yapan firma yakın tarihte başladığı ev tekstili, kilim ve shaggy halı gibi ürünlerle de adından sıkça sözettirmektedir.
Sesli Tekstil ile ilgili etiketler : Sesli Tekstil, Sesli Nevresim, Sesli Tekstil Nevresim, Nevresim Takımı, Nevresim Takımları, Battaniyeler, Sesli Peluş Battaniye, Aydora Peluş Battaniye, Bohemhouse Pamuklu Battaniye, Sesli Süper Vizon Battaniye, Sesli Gold Vizon Battaniye, Esinti Peluş Battaniye, Ev Tekstili, Kilimler / Halı Örtüleri, Lisanslı Ürünler, İplikler, Ranforce Nevresim Takımları, Ranforce 4 Mevsim Setler, Ranforce Uyku Setleri, Caillou Tek Kişilik Battaniye, Caillou Bebek Battaniyesi,