1585 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Şan İskender Hakkında : Pazarlama stratejisi olarak hijyenik ve kaliteli ürünlerle beraber %100 müşteri memnuniyetini misyon edinerek marka çizgisinden taviz vermemektedir. Markalaşma sürecinin adımları olarak İskender Konseptini Ankara tüketicisinin geneline hitap etmesi amacıyla Ankara’nın çeşitli noktalarında müşterileriyle buluşmaktadır. Ankara ‘ nın gözde alışveriş merkezi olan Ankamall Alışveriş Merkezinin Fast-Food katında Pide Kültürünü her kesimdeki müşteriye ulaştırmak amacıyla 1999 yılında Şan Pide&Tantuni’yi kurmuştur. 2009 yılında yine Ankamall Alışveriş Merkezinde Şan İskender Restaurantını açmıştır

Ankara ‘ nın nezih semtlerinden olan Ümitköy ve Batıkent ‘ de de yöresel halkın ailece kaliteli İskender ve et ürünlerini tüketebilmesi için iki restoranından ilkini 2001 yılında Ümitköy ‘de Mesa Plaza Alışveriş Merkezin de, ikincisini de Batıkent ‘de Metro Center Alışveriş Merkezinde 2009 yılında açmıştır. Aynı zamanda Batıkent ‘ de ve Ümitköy ‘de ki müşterilerini özel hissettirmek amacıyla evlere paket servise başlamıştır.

Şan İskender eğitim ve AR-Ge faaliyetlerini sürekli kılarak çağın gerektirdiği Çağdaş İşletmecilik anlayışını takip etmektedir.

Şan İskender kurumsal yapı olarak satış sonrası hizmetleri satıştan daha fazla önem vermesi dolayısıyla müşteri memnuniyet anketi çalışmaları yapmaktadır ve her şikayeti bir armağan olarak görmektedir. Müşteriyi özel hissettirecek uygulamalarla da doğum günü,evlilik yıldönümü gibi özel günlerde de müşterilerini unutmamakta ve kişilere özel uygulamalar yapmaktadır.

Şan İskender,İskender Kebap ürününde uzmanlaşmasının yanında çeşitli tatlarla da müşterilerine hizmet vermektedir . Adapazarı yöresine has bir lezzet olan Islama Köfte, özel olarak hazırlanmış Izgara Tavuk Çeşitleri;Migros Alışveriş Merkezinde Fast- Food katındaki Şan Pide de Tantuni ve Pide Çeşitlerimizle, Batıkent Metro Center Alışveriş Merkezindeki restoranımızda da geçerli Pide Çeşitlerimizle ve her şubemizde geçerli Antakya ‘nın eşsiz lezzeti Künefe , özel Afyon kaymağıyla servis edilen Ekmek Kadayıfı ve lezzetli Fırın Sütlaçı gibi tatlılarla da ürün yelpazesini genişletmiştir.

Şan İskender Bir Şan Grup Kuruluşu olması münasebetiyle kurumsallaşma adımlarını atarak İskender konusunda uzman aşçılarımız, konusunda yetkin garsonlarımız,mağaza müdürlerimiz ve hijyen konusunda uzman gıda mühendisimizle prefosyonel bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Saygıyla Sunulan Lezzet sloganıyla Şan İskender ilk kurulduğu günden itibaren hizmetine devam etmektedir.
Şan İskender ile ilgili etiketler : Şan İskender, Şan İskender Ürünleri, Şan İskender Yemekler, Şan İskender Yiyecekler, Şan İskender Haberleri, Şan İskender İletişim, Şan İskender Cafe, Şan İskender Restaurant, Şan İskender Hakkında, Şan İskender Kebap, Şan İskender Döner, Şan İskender Köfte, Kebap, Döner, Köfte, İskender, Lahmacun,

Şan İskender Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Kentpark Alışveriş Merkezi

  Kentpark Alışveriş Merkezi

  Yerli yabancı şirketlerden ortaklık tekliflerinin geldiği KENTPARK AVM, tamamen yerli sermaye ile yürütülmüş ve yapımı tamamlanmıştır. 12 Şubat 2010 tarihinde açılan KENTPARK AVM şimdid...
  Eskişehir Yolu 7.km No:164 Ankara / Çankaya