5578 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Samsun Piazza AVM Hakkında : Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Amstar Global Partners (AGP) ortaklığıyla 29 Mart 2013 Cuma günü kapılarını halka açmıştır.

300 milyon TL tutarında bir yatırım ile gerçekleştirilen Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sadece Samsun’un değil, tüm Orta Karadeniz Bölgesi’nin ticari ve sosyal hayatına yön vermektedir. Piazza AVYM, 140.000 m2’lik inşaat ve 63.500m2 kiralanabilir alanıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük AVM yatırımı olarak dikkat çekmektedir.

Yerli, yabancı toplamda 160 markaya ev sahipliği yapan Piazza AVYM ile Media Markt, 5M Migros, Zara, H&M, Decathlon, Cinemaximum, Lacoste, Yargıcı, Starbucks, Big Chef’s, Cook Shop gibi sektörünün lider markaları ilk kez Samsun’a gelmiştir. 1500 m2 ile Samsun’un en büyük halka açık terasına sahip olan Piazza AVYM’de buz pisti, bowling salonu ve çocuk etkinlik alanları bulunmakta ve toplamda 2500 kişiye istihdam sağlamaktadır.
Samsun Piazza AVM ile ilgili etiketler : Samsun Piazza Avm, Samsun Avm, Piazza Avm, Piazza Avm Mağazaları, Piazza Avm İletişim, Piazza Avm Etkinlik, Piazza Avm Kampanyaları, Piazza Avm Ulaşım,
Samsun Piazza AVM Samsun illerinde faaliyet göstermektedir.

Samsun Piazza AVM Kampanyaları ve Haberleri

tumu
  • 19 Mayıs Coşkusu Samsun Piazza'da

    19 Mayıs Ruhuna Yakışır Etkinlikler Samsun Piazza’da! Samsun'un alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, 19 Mayıs için hazırladığı etkinlik programı ile Atatürk’ü Anma Gençlik ve...
    7 ay önce255 defa incelendi0 Kişi Bunu Beğendi