Rejoice

5446 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Rejoice Hakkında : Rejoice Şampuan - Rejoice Saç Kremi

Rejoice 1990-94 yılları arasında kozmetik şampuan dünyasında bir yıldız olarak doğdu. Markanın vaadi harika görünen saçlara pratik etkili ve çabuk çözümlerle ulaşmaktı.

Ayrıca erkekleri hedefleyen ve erkek saç bakımı için çözüm üreten ilk markaydı.
Marka bu dönemde aktif, sportif, modern kadın ve erkekleri hedefliyor ve bu şekilde algılanıyordu.

1994-96 yılları arasında Rejoice yeniden yapılanmayı gitti. Tüketici ihtiyaçları yeniden belirlendi. 1997-99 yılları arasında marka yeni ürünleri ve ekonomik segmente hitap eden konumlandırmasıyla yeniden atağa kalktı.

2003 yılından sonra marka ekonomi segmentinde, yumuşaklık ve akıcılık sağlayan söylemiyle varlığını devam ettirdi. Ayrıca diğer şampuanlardan daha efektif sonuçları olan, saçın güzelleşmesinde gerçekçi faydalar sunan, istedikleri şekilde görünmelerini sağlayan ve fiyat olarak ulaşılabilen bir ürün haline geldi.

Rejoice bugün de kolay tarama özelliği, pürüzsüz bir akıcılık sağlaması, saçlarda yumuşak bir dokunuş bırakması ve kaliteyi her zaman en uygun fiyata sunmasıyla gözde bir marka olmayı sürdürmektedir.
Rejoice ile ilgili etiketler : Rejoice, Rejoice Saç Bakım Kremi, Rejoice Şampuan, Rejoice Ürünleri, Rejoice Krem, Rejoice Saç Kremi, Saç Bakımı, Kişisel Bakım, Rejoice Mentollü Şampuan, Şampuan, Rejoice Arındırıcı Ve Ferahlatıcı Portakal Özlü Şampuan Ve Saç Kremi, Rejoice Besleyici Bakım Doğal Yağ Özleri Şampuan Ve Saç Kremi 700 Ml, Rejoice Kuru Saçlar İçin Avokado Ve Üzüm Çekirdeği Yağı Özlü Şampuan Ve Saç Kremi 700 Ml, Rejoice 2'si 1 Arada Avokado Ve Üzüm Çekirdeği Yağı Özlü E Vitaminli Şampuan 400 Ml, Rejoice 2'si 1 Arada Kepeğe Karşılı Etkili Hindistan Cevizli Şampuan 400 Ml, Rejoice 2'si 1 Arada Portakal Özlü Arındırıcı Ve Ferahlatıcı Şampuan 400 Ml, Rejoice Kepeğe Karşı Etkili Hindistan Cevizi Özlü Şampuan Ve Saç Kremi 700 Ml,