4192 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Rainier Hakkında : Rainier Tailor Made, 15 yıldır kişiye özel dikim üzerine hizmet vermektedir. Polat Renaissance Hotel' de vermeye başladığımız kişiye özel dikim hizmetini 2007 yılından itibaren Ataköy Galleria' da da sürdürüyoruz.

Kişiye özel dikim zihniyetiyle dünyanın önde gelen moda devlerinden CLOTH ERMENEGILDO ZEGNA kumaşlarıyla yaklaşık iki bin renkle özel tasarım ve dikim merkezimizde bu alanda yetişmiş en iyi ustalarla hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri farkımız size özel olması ve beraberinde ısmarlama servisimizin siz değerli müşterilerimize tek provayla özel kalıp sistemiyle ve teknolojiden yararlanarak zamanınızı almadan sizi provalara bağlamadan hizmet vermektedir. Mağazamızda dört mevsimi her zaman yaşayabilirsiniz. Örneğin, kışın keten, yazın cashmire gibi.

Siz değerli müşterilerimize ofis servisimiz yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Ayrıca mağazalarımızdan kupon tarzda hazırlanmış takım elbise, kravat, kol düğmesi v.s. anında teslim alabileğiniz koleksiyonlarımız da bulunmaktadır. Yoğun iş temposu nedeniyle yaz-kış gardırop değişimi ve gerekli tadilatlar tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.

Mağazamızın ve Özel Dikim Merkezimizin bir arada olması siz değerli müşterilerimize daha hızlı, kaliteli hizmet ve teslimat yapmamızı sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman Tasarım Merkezimizi ve ustalarımızı ziyaret edip, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Rainier ile ilgili etiketler : Rainier, Rainier Ürünleri, Rainier Giyim, Rainier Terzi, Rainier Bayan Giyim, Rainier Kadın Giyim, Rainier Erkek Giyim, Rainier Dikim, Kişiye Özel Dikim, Terzi,

Rainier Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi

  Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi

  Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria, yıllarca İstanbul’un her noktasından ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yaparak, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin ve tüketici alış...
  Sahilyolu ATAKÖY İstanbul ( Avrupa ) / Bakırköy