16684 defa incelendi

1 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Prima Hakkında : Prima - Prima Ürünleri

Bebeğinizin altını 12 saate kadar kuru tutan Prima, bebeğinizin mükkemmel bir uyku uyumasına yardımcı oluyor. Prima, bebeğinize bir bebek bezinden bekleyebileceğiniz herşeyi sunuyor.


1. Rakipsiz kuruluk
Prima, Yeşil Ekstra Kuru Tabakası ve İkili Koruma Sistemi sayesinde sıvıyı hızla emer, alt tabakada hapseder, tekrar üst yüzeye çıkmasını engeller ve bebeğinizin cildini kuru tutar. Böylece bebeğiniz sağlıklı bir gelişim için ihtiyaç duyduğu mükkemmel uykuya kavuşur.

2. Mükemmel cilt bakımı ve koruması
Prima, içerdiği Aloeli krem şeritler sayesinde bebeğinizin cildini 12 saate kadar korur ve pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Cildi rahat ve sağlıklı olan bebeğiniz kendini rahat ve güvende hisseder.

3. Nefes alan pamuksu dış düzey
Özel nefes alan pamuksu yüzeyi ile bebeğinizin cildini ferah tutar. Cildi ferah ve sağlıklı olan bebeğiniz kendini rahat ve güvende hisseder.

4. Esnek bantlar
8 cm'e kadar esneyebilen esnek yan bantlarıyla bebeğinizin vucuduna mükkemmel uyum sağlar.

5. Anatomik şekil
Prima, bebeğinizin bacakları arasında balon gibi şişmez ve bebeğinize hareket olanağı sağlar. Dar bacak arası mesafesi sayesinde bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı sağlar.
Prima ile ilgili etiketler : Prima, Pampers Prima, Prima Haberleri, Prima Ürünleri, Prima Kampanyaları, Bebek Bakımı, Prima Bebek Ürünleri, Prima Yeni Bebek, Prima Aktif Bebek, Prima Uyu Ve Oyna, Prima Premium Care, Pampers Sensitive, Pampers Baby Fresh, Hamilelik, Bebek Bezi, Prima Bebek Bezi, Prima Dünyası,