3390 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
PowerBall Hakkında : PowerBall (Jiroskopik egzersiz aleti), bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndükçe kendi içinde dengesizlik oluşturarak el, bilek, kol ve omuz kaslarının kontrol altına almasını sağlamak için tasarlanmış bir toptur. Denge kontrolü sırasında tüm kasları çalıştırdığından dolayı el, bilek, kol, omuz ağrılarının yanı sıra bilek incinmeleri, Carpal Tunnel Sendromu, RSI Sendromu, tendon, kas ve eklem raharsızlıkları için egzersiz sunar. Kasları güçlendirir. İçinde motor olmadığı halde hassas balans ayarı yapılmış rotoru ve işçiliği sayesinde 15,000 RPM üzerindeki hızlarda bile stabildir.

Hareketsizken bir tenis topu büyüküğünde ve tenis topundan biraz daha ağır olan bu alet döndürülmeye başladığında 2,000 RPM hızdan 15,000 RPM hıza çıkarken 0.45 Kg - 18 G arası kuvvet uygular.

Işık için pil veya kimyasal madde kullanmaz, topun üzerindeki dinamo sayesinde gerekli enerjiyi dönüş hareketiyle sağlar. Zaman ve yer sınırlaması olmaksızın istenilen yerde istenildiği zaman kullanılabilir.
PowerBall ile ilgili etiketler : Powerball, Powerball Işıklı / Signature Dijital Sayaçlı Stress Topu - Deri Kılıf Hediyeli, Powerball Dijital Sayaçlı Işıklı Stress Topu, Powerball Sesli Dijital Sayaçlı Stress Topu, Powerball Led Sayaçlı Stress Topu, Powerball Dijital Sayaçlı Stress Topu, Powerball Sünger Stress Topu, Powerball Dijital Sayaçlı Profesyoneller İçin Stress Topu, Powerball İçin Deri Kılıf + Kumbara, Powerball Aksesuar Seti, Powerball İlk Hareket İpi, Powerball Metalik Powerball Tamir Takımı,