5816 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Party 21 Hakkında : Hazal Tekstil (Party 21) 1985 yılında Gülserin Kardeşler Tarafından, tekstil sektöründe bayan dış giyim alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kendi üretimini gerçekleştiren firma Party 21 adıyla kendi markasını da oluşturarak bu tarihten sonra iç ve dış piyasada büyük bir atağa kalktı.

2002 yılında İstanbul Merter’ de ilk showroomunu açtıktan sonra, 2003 yılı Mayıs ayında Lalelide ki showro...om mağazasını faaliyete soktu.
Yurt dışı müşterilerden alınan olumlu izlenimler, marka olabilme yolunda ki emin adımlar, Hedef Pazar olarak seçilen Avrupa Topluluğu ülkelerinden gelen satış memnuniyeti Party 21’ in ihracata daha çok ağırlık vermesine ve şu anda dünyanın birçok ülkesine ihraç edilebilir bir marka olmasına neden oldu.
PARTY 21 markası içerisinde abiye bayan bluz ve gece elbiseleri, şort, pantolon, etek, gömlek, ceket ve aynı zamanda bunların jeans versiyonlarını içeren geniş bir ürün gamına sahiptir.
Party 21 ile ilgili etiketler : Party 21, Party 21 Abiye Party 21 Bayan Bluz, Party 21 Gece Elbiseleri, Party 21 Şort Party 21 Pantolon, Party 21 Etek, Party 21 Gömlek, Party 21 Ceket, Party 21 Jeans, Party 21 Maske, Party 21 Çorap, Party 21 Tayt,