11267 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Papia Hakkında : Papia Hakkında
Papia ürünleri İzmit Yeniköy’de bulunan ve 60.000 ton üretim kapasitesine sahip Hayat Temizlik Kağıdı tesislerinde, Hayat Temizlik ve Sağlık Ürünleri A.Ş’ye bağlı olarak üretilmektedir.

En son teknoloji ürünü makinalarla donatılan Hayat Temizlik Kağıtları tesislerinde, el değmeden üretilen ve kolilenen Papia markalı ürünlerimizde %100 saf ve en kaliteli selüloz harmanları kullanılmaktadır.

Mart 2006’da “Çünkü daha iyisine layıksın” sloganı ile tüketicilerle buluşan Papia, çok katlı yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye`deki en kaliteli temizlik kağıdı markası olma amacıyla yola çıkmıştır.3 katlı havlu,4 katlı tuvalet kağıdı gibi sektörde bir çok ilki gerçekleştiren Papia, kısa zamanda tüketicilerinin beğenisi kazanmıştır.
Papia ile ilgili etiketler : Papia, Papia Ürünleri, Papia Deluxe Tuvalet Kağıdı, Papia Tuvalet Kağıdı, Papia Karma Islak Mendil, Papia Potpori Islak Mendil, Papia Ocean Islak Mendil, Papia Floral Islak Mendil, Papia Mentol Mendil, Papia Çocuk Cep Mendil, Papia Mendil, Papia Mini Peçete, Papia Kağıt Peçete, Kağıt Havlu, Papia Kağıt Havluları, Papia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı, Papia 4 Katlı Tuvalet Kağıdı,