3777 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Özata Sigorta Hakkında : 2008 yılı Mart ayından hizmete girmiş olan ve adını Kurucusu Fatih ÖZATA YILDIRIM’ dan alan şirketimiz, her geçen yıl daha da güçlü ve emin adımlarla, doğruluğu, dürüstlüğü kendisine ilke edinerek ilerlemektedir. 2008 yılında Aviva Sigorta A.Ş.' nin temsilciğini üstlenerek sektöre giren şirketimiz, hızla büyüyen portföyü ile 2009 yılı Nisan ayında Groupama Sigorta A.Ş. ‘nin de temsilciliğini bünyesine katmıştır. 2009 yılı Kasım ayında ise , sigortalılarına her türlü branşta hizmet verebilmek için, Groupama Emeklilik A.Ş.'nin Bireysel Emeklilik ve Hayat sigorta temsilciliğini de bünyesine katmıştır. 2010 yılı Nisan ayında ise portföyüne sektörün önde gelen firmalarından Axa Sigorta A.Ş.yi de bünyesine katarak, sizlere daha iyi ve daha güçlü hizmet etmeye devam etmektedir. Her zaman en doğru ve en dürüst çalışma şeklini prensip edinmiş olan ÖZATA SİGORTA , sigortalı portföyüne, iş ortakları olan sigorta şirketlerinin verdiği güçle en uygun ve en güvenilir ürünleri sunmaktadır. Şirketimiz; Elementer, Bireysel Emeklilik, Hayat ve Sağlık branşlarında sektörün önde gelen acentelerinden olmayı başarmıştır. Her geçen gün doğru ve dürüst adımlarla büyüyen şirketimiz, Eryaman Dolphin A.V.M. merkezli olup, siz sigortalılarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için şubeleşmeye başlamıştır. Kızılay – Çankaya , Sincan , Armada şubelerimizle ve Türkiye genelinde 2013 yılından açmayı planladığı diğer şubeleriyle birlikte sizlere bütün şubelerimizle , daha da iyi hizmet verebilmek, size daha da yakın olabilmek için olağan gücümüzle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

ÖZATA SİGORTA Sektörde Sigortalı odaklı çalışarak her türlü branşlar da uzman kadromuzla, yenilikleri takip ederek üstün hizmet ve destek veren iyi niyet çerçevesinde sigortalısının yanında olan birden çok firmanın temsilciliği ile alternatif fiyatlar oluşturan haftanın 7 günü kesintisiz olarak ofis ve telefon desteğiyle, bütün sigortalılarına hizmet eden köklü ve güvenilir bir şirkettir.

Misyonumuz ; Her geçen gün büyüyen, uzman kadromuz ve şubelerimizle birlikte kalitesine kalite, güvenine güven, değerlerine değer katarak her türlü branşta kurumsal kimliğimizle , tercih edilen ve edilecek bir firma olmaktır.
Özata Sigorta ile ilgili etiketler : Özata Sigorta, Özata Sigorta Hizmetleri, Özata Hizmetleri, Özata Sigortacılık, Özata Sigorta Türkiye, Sigorta Özataa,

Özata Sigorta Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Ankara Eryaman Dolphin Avm yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 600 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve...
  Dildevrimi Cad. 285. Sk. No:3 Eryamanevleri Ankara / Etimesgut