2784 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Otantik Anadolu Yemekleri Hakkında : Otantik Anadolu Yemekleri ilk şubesini Kadiköy Muvakkithane Caddesinde Nisan 1998`de hizmete açtı.Otantik`i hayata geçirenler İstanbul genelinde yaptıkları uzun araştırmalar sonucunda. Anadolu kökenli insanların memleketlerini, geleneklerini, göreneklerini ve yöresel yemeklerini özleyen ve "Otantik" türü yemek mekanları arzuladıklarını ortaya çıkarmışlardır. Böyle bir girişimi çok iyi bir sonuç verebileceğini gördüler. İnsanlarımızın yerli yabancı kökenli fastfood tarzı yemek mekanlarından rahat edemedikleri aradıkları sıcak ortamı bulamadıkları anlaşıldığından ve bu anlamda gelen yoğun talepler doğrultusunda ilk şubesini Kadiköy Muvakkithane Caddesin`de açan Otantik ; 1 yıl boyunca doluluk ve iş hacmi anlamında yoğunluğunu kaybetmediği için ikinci şubesini Bahariye Caddesinde Nail Bey Sokak`ta Nisan 1999`da açtı. Yine aynı yoğunlukta talepler rumeli yakasında gelince Mecdiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi içinde Mart 2000 tarihinde Otantik`in 3. şubesi açıldı. Daha sonra ise Beyoğlu`nun tarihi İstanbulun her anlamda merkezi olması nedeniyle İstiklal Caddesi Çiçek Pasajı girişinde Aralık 2000 tarihinde 3.5 katlı olarak düzenlenen 4. şubesini açmıştır. 2003 Mart Carreusal Alış ve Yaşam Merkezinde 5. şubemiz hizmetinize girmiştir.

Tüm Otantik şubelerinde ortak olan özellikler yoğun müşteri toplayan nedenler ; sıcak ortam, samimi hava, anadolu müzikleri unutulan ağız tatları ile, özlenen yöresel yemekler, aile ortamı sıcaklığı ve güler yüzlü hizmet anlayışıdır.
Otantik Anadolu Yemekleri ile ilgili etiketler : Otantik Anadolu Yemekleri Ev Yemekleri, Otantik Anadolu Menüleri, Otantik Anadolu İletişim, Otantik Anadolu Kampanyaları,

Otantik Anadolu Yemekleri Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Türkiye'nin en iyi alışveriş merkezi Carousel'de cam piramitin altında, gün ışığında alışverişin tadını çıkaracaksınız.
  Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi No:1 İstanbul ( Avrupa ) / Bakırköy