2031 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Nill's Mobilya Hakkında : NILL’S ahşap işleme ve boyama alanında 1960’lardan beri biriktirdiği deneyimi, yaratıcılık ve tasarım ile harmanlayıp küresel başarıya odaklandığında sene 2006 idi.

Tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun mobilya üretimi konusunda Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren Nill’s 2007 yılında, IMOB fuarında ilk ürün lansmanını gerçekleştirdi.

Kalitesi ve tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan marka, tüketicinin beğenisinin yanı sıra güvenini de kazanarak, günden güne büyüdü.

2008’de koltuk, sandalye vb. döşenmiş mobilya, 2011’de ise panel mobilya üretimine başlayan markanın ürünleri pek çok kez ödüle layık görüldü.

İnegöl’de 18.000m2’yi aşkın kapalı alan üzerinde, ileri teknoloji makina parkuruyla donatılmış modern tesisinde üretim yapan Nill’s, bugün Türkiye’nin yanı sıra Asya, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Uzak Doğu’da bulunan toplam 61 noktada tüketici ile buluşmaktadır.

Nills’e göre başarı; ihtiyaç ve beklentileri bilmek, sürekli araştırmak, teknolojiyi takip etmek, yenilikçi olmak ve çok çalışmaktan geçer. Başarıyı değerli kılan ise işin kalitesidir.

Kısacası Nill’s kaliteyi tasarlar ve ‘ Yaşam alanlarınıza değer katar’.
Nill's Mobilya ile ilgili etiketler : Nill's, Nill's Mobilya, Nill's Türkiye, Nill's İletişim, Mobilya Firmaları, Mobilya,