2292 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Muzo Kuaför Hakkında : 14 yıllık bir deneyimi olan Salon By Muzo ilk şubesini 1998 yılında Ataköy Atrium AVM’de açmış ve sırasıyla Avrupa Konutları 2 ve 3.etaplarda 2 şube ve Avrupa konutları 2. etapta sağlık ve güzellik merkezini de açarak şube sayısını 4’e çıkarmıştır.

Müşteri memnuniyetinin esas olduğu şubelerimizde sizler için her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Salonlarımızda Dünyaca ünlü Kerastase, Schwarzkopf , Loreal, Organic ve İnoa kozmetik markaları kullanılmaktadır.

Dünya markalarının düzenli eğitimleri ile sürekli gelişim sağlayan 49 kişilik uzman kadrosu ile üst düzey Bay ve bayan kuaför hizmeti veren Salon By Muzo sizlerin güveni ve desteği ile hızla büyümeye devam etmektedir.
Muzo Kuaför ile ilgili etiketler : Muzo Kuaför, Muzo, Muzo Bayan Kuaför, Muzo Erkek Kuaför, Muzo Kuaför İletişim, Muzo Kuaför Haberleri, Muzo Kuaför Türkiye,

Muzo Kuaför Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Atrium Alışveriş Merkezi

  Atrium Alışveriş Merkezi

  Ataköy'de kurulu "Atrium Alışveriş Merkezi" İstanbul'un açılış sıralamasına göre 2. büyük Alışveriş Merkezi olarak yerini almıştır.
  Ataköy 7-8-9-10 Mh. Nilüfer Sk. 34156 İstanbul ( Avrupa ) / Bakırköy