5593 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Murpa Çay Hakkında : Murpaçay

“Her şey çaya olan aşkımızla başladı…”
Çay özellikle biz Türkler için çok önemli. Ülkemizde en çok içilen sıcak içecek çay… Zaten rakamlar da kişi başına 2,5 kg’lık tüketimle dünya birincisi olduğumuzu gösteriyor.
Çay bizim için yalnızca bir şeylere eşlik eden bir içecek değil, gerçek bir kültür. Bir tutku, bir yaşam biçimi… Sıcacık bir duygu.

“Aşkımız filizlendi, Karadeniz’in yaylalarında hasat oldu.”
En güzel çayların vatanı Karadeniz’in en yüksek yörelerinden toplanan en güzel çaylar özenle tesislere getiriliyor. Uluslar arası standartlarda ve hijyenik koşullarda el değmeden harmanlanıyor ve laboratuar testlerinden geçiriliyor. Bizim damak tadımıza ve zevkimize uygun lezzeti kokusu ve rengini kazanması için aşkla ve sabırla işleniyor.

“Sofralarımıza gelen çay oldu.”
Aromasının kazandırılması için çeşitli fermantasyon ve fırınlama işlemlerinden geçerek benzersiz bir tat kazandırılan çaylar harmanına göre çeşitlendirilerek Murpaçay’ın Filiz, Harman, Tiryaki, Rize, Tomurcuk ve Bergamot aromalı 6 ayrı ürün grubu olarak sofralarımıza zenginlik getiriyor.

“Her dem keyif oldu.”
Çayların üretiminden toplanmasına, harmanlanmasından işlenmesine kadar büyük bir titizlikle oluşturulan Murpaçay farkı, daha ilk içiminde kendini hissettiriyor ve kısa zamanda tiryakilik yapıyor.

Biliyoruz ki, Murpaçay hayatınıza girdiğinde bir şeyler değişiyor olacak. İyi çayla ilgili fikriniz, alışveriş alışkanlığınız ve sofra keyfiniz. Ve hatta daha fazlası!.. Dostluklarınız, muhabbetiniz, sohbetiniz, keyfiniz, eğlenceniz, sevgileriniz, saygılarınız tazelenecek; değerleriniz değer kazanacak.
Murpaçay ile çayınız tazelenecek!
Murpa Çay ile ilgili etiketler : Murpa, Murpa Çay,