5719 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Mekappa Hakkında : Mekappa Ankastre Ürünler

1973 yılında kurulan Tümsan A.Ş deneyimli kadrosu ve uluslararası firmalarla gerçekleştirdiği işbirliğinden elde ettiği tecrübesiyle ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımlarıyla rekabetçi pazardaki pozisyonunu sağlamlaştırarak yenilikçi, dinamik, katılımcı ve en önemlisi kalitesiyle birlikte güvenli ve inanılır hale geldi.

Bulunduğu pazarın ihtiyaç ve gelişimini yakından takip eden Tümsan A.Ş., “MEKAPPA MUTFAK ÇÖZÜMLERİ” adı altında mutfak kullanıcılarına hareketlilik ve fonksiyonellik kazandıracak, işlerini kolaylaştıracak ürünlerle hizmet vererek ürün gamını büyütmüştür. Bu ürün gamıyla; ankastre sürgülü tip aspiratörler, duvar, ada ve köşe tip davlumbazlar, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar, ankastre mikrodalga, mutfak aydınlatma sistemleri, konut tipi posta kutuları, ilan panoları, gazetelik, ecza dolabı, dış mekanlar için paslanmaz posta kutuları, çöp ve izmarit kutuları, isteğe bağlı özel posta kutuları ile geniş bir alanda hizmet vermektedir. Son dönemlerde oldukça yaygın hale gelen estetik, dayanıklı ve hijyenik, istek üzerine özel boyutlarda paslanmaz panel ve mutfak tezgahı üretimleriyle de kurumsal bir çok mutfak üreticisi ve ithalatçısına özel proje hizmetlerini de aksatmadan devam ettirmektedir.
Mekappa ile ilgili etiketler : Mekappa, Mekappa Aspiratör, Mekappa Ankastre Aspiratör, Mekappa Ankastre Ürünleri, Mekappa Markalı Ürünler, Mekappa Ankastre Set, Davlumbazlar, Dekoratif Davlumbazlar, Country Tipi Davlumbaz, Ada Tipi Davlumbaz, Klasik Tip Davlumbaz, Aspiratörler, Ocaklar, Fırınlar, Mikrodalga Fırın, Bulaşık Makinası, Aydınlatma,