3200 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Mavi Ağaç Hakkında : 1999 yılından bu yana yayın hayatına devam eden MaviAğaç Kültür Sanat Yayıncılık, kısa zamanda yayınladığı nitelikli eserlerle yayın dünyasında önemli yer edindi. İnsanın hayatı okumasına kaynaklık edecek kitapları okuruyla buluşturma çabasında olan MaviAğaç Kültür Sanat Yayıncılık, kitabın erdemli bir yaşama kaynaklık edici niteliğini önemsiyor.
Bu anlamda yayıncı sorumluluğunu, insanı bilgiyle yüzleştirme çabasıyla devam ettiriyor. İnsanın kendisiyle, evrenle, yaratıcıyla, eşyayla ilişkisini düzenleme çabasına katkı sağlayacak düşünsel üretimlere yer veriyor. Erdemli bir yaşamın ve toplumun oluşturulmasına temel oluşturacak kitapların yayınlanması, "biz kitaba inanıyoruz" anlayışıyla devam ettiriliyor.
MaviAğaç Kültür Sanat Yayınları'nın temel amacı, her düşünceden insanın kendi dünyasında karşılık bulacak fikirlerin ortaya konması ve zihinsel gelişime zemin sağlanmasıdır.Düşünen insanın önüne yeni dünyaların açılmasıdır.
Mavi Ağaç ile ilgili etiketler : Mavi Ağaç, Mavi Ağaç Kitap, Mavi Ağaç Yayın, Mavi Ağaç Yayın Evi, Mavi Ağaç Yayınevi, Mavi Ağaç Yayıncılık, Mavi Ağaç Yayınları, Mavi Ağaç Yayıncılık Kitapları,