5348 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Macoustic Hakkında : M Acoustic; Değişen ve gelişen dünya ekonomisi, piyasa koşulları ve son kullanıcı talepleri dikkate alınarak uzun ar-ge çalışmaları neticesinde üretimine karar verilen profesyonel müzik sistemleri ürünlerinden oluşan bir markadır.
M Acoustic markasının çeşitli ürünlerine aksesuarlar sağlayan PROMET, her türlü soru için çözüm üretmeye daima hazır bir şekilde müşterilerine sorumluluğunu yerine getirmektedir. Firma 1988 yılından bu yana; ses teknolojileri sektöründe hizmet vermekte olup, 2002 yılında PROMET OTO MÜZİK SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. , 2007 Temmuz ayından itibaren de PROMET GROUP adıyla ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ses teknolojileri ürünleri ithalatı yapmakta ve bu ürünlerin Türkiye genelinde distribütörlüğünü sağlamaktadır.
Macoustic ile ilgili etiketler : Macoustic, Amplifikatör, Powerful Digital Car Amp., Msx Serisi, M Serisi, Powerful Mosfet Car Amp., Mini Car Amp., Mosfet Car Amp., Mtx Serisi, High Class Car Amp., Component & Speaker, Msq Serisi, Mtx Coaxial, Msq Coaxial, Ml Serisi, Mt Serisi, Mqx Serisi, Subwoofers, Tweeter, Kapasitör, Mac Serisi, Equaliser,