2757 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Luksbazaar.com Hakkında : Sevdiklerimize hediye almak çoğu zaman çok keyifli olsa bile zamansızlık, kararsızlık gibi birçok etkenden dolayı, ne yazık ki bazen külfet haline gelebiliyor.

Kimi zaman her şeyi olan bir erkeğe, kimi zaman “hiçbir şey almana gerek yok” diyen bir anneye, bazense neye ihtiyaçları olduğundan haberdar olmadığınız yeni evli bir çifte hediye almanız gerekiyordur ama çoğu zaman ya ne alacağınızı bilemiyorsunuzdur ya da içinize sinen hediyeyi bulmak için gönlünüzce dolaşacak vaktiniz yoktur, bazense almak istediğiniz hediye size çok uzaklardadır…

Lüksbazaar’ın var olma amacı, sizlere, hediye alma sürecini başlangıcından sonuna kadar keyifli bir deneyim haline getirmek…tam da olması gerektiği gibi. Sunduğu markaların kalitesi, ürünlerin çeşitliliği, ihtiyacınıza özel önerileri ve hediye alma sürecinizi keyifli ve kolay hale getirecek daha birçok özel çözümü ile sizlere gerçek bir hediye alma ve verme ritüeli yaşatmayı vaad ediyor.

Ayrıca evlilik, doğum günü, “baby shower” gibi özel günleriniz için çok kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz “hediye listesi” bölümündeki listeniz ile istediğiniz hediyeler size ulaşırken, sizi mutlu edecek hediyeyi almak isteyen sevdiklerinize de büyük bir kolaylık sağlamış olacaksınız. Ya da sevdiklerinizin oluşturduğu listeden hediye alırken, hediyenizi verdiğiniz yakınınızın mutlu olacağını bilmenin keyfini süreceksiniz.
Luksbazaar.com ile ilgili etiketler : Luksbazaar.com, Luksbazaar.com İletişim, Luksbazaar.com Fırsatları, Luksbazaar.com Kampanyaları,