1264 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Kufte Biga Köftecisi Hakkında : Biga ve bölgesi et ürünlerinin, Türkiye’de en kaliteli et ürünleri olması çıkış noktamız olmuştur.

Bölgenin bu konuda üstün özelliklerinin tanıtılması amacıyla, tescili Tarzan Köfte tarafından alınmış olan Meşhur Biga köftesini, KUFTA Markası ile zincir franchising yapmak hedeflenmiştir. Mobilya sektöründe özgün tasarımı ve kaliteli ürünleri ile sektörün öncü oyuncusu olarak Doğtaş Mobilya ve Kelebek Mobilya’yı bünyesinde bulunduran Doğanlar Yatırım Holding, markanın yayılması ve güçlenmesinde öncelikli bir rol üstlenerek Tarzan Köfte ile işbirliğine gitmiştir.2011 yılı ortalarında başlayan stratejik işbirliği ile ilk olarak Biga ‘da AVM konseptinde şube açılmıştır. Mutfak, sunum ve kurumsallaşma çalışmalarının tamamlandığı KUFTA’da, Doğan Çiftlik A.Ş. çatısı altında 2014 yılından itibaren Tüm Türkiye de yayılması planlanmıştır.
Kufte Biga Köftecisi ile ilgili etiketler : Kufte, Kufte Biga Köftecisi, Köfteci,

Kufte Biga Köftecisi Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit; Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te, toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanı ve birinci fazında açılan 25 marka ile yakın çevresinde 600.000, yaz...
  Kadıköy Mahallesi Sezgin İnan Caddesi No:104/1 (Anadolu Lisesi Yanı) Balıkesir / Edremit