4224 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Jeunesse Hakkında : Jeunesse 4 mineralli krem aligo-mineral katalizörüdür. Bir "Cilt Uyandırıcı" gibi davranarak, uyandığınız andan itibaren cildinize enerji vermeye, nemlendirmeye aynı zamanda güneşin zararlı ışıklarından koruyarak foto yaşlanmayı engellemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

UVA ve UVB filtreleri ile zenginleştirilmiş formülü güneşin zararlı şıklarına karşı cildi korur ve böylece yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Önemli bir anti-oksidan olan E vitamini serbest radikallere karşı koruma sağlayarak yaşlanmayı geciktirir, hücrelerin yenilenmesini ve daha uzun süre yaşamasını sağlar, cilde elastikiyet ve yumuşaklık verir.
Gençlik aktivatörü Jeunesse 4 mineralli krem pürüzsüzleştirici etken maddelerle zenginleştirilen eşsiz kadifemsi dokusu, cildinize yoğun bir nemlendirme ve benzersiz bir ışıltı sağlar. Her geçen gün cildiniz içten gelen bir ışıltı kazanır.
Gözle görülür oranda güzelleşir. Yaşları ne olursa olsun, temel bir yaşlanma karşıtı bakım ve rahatlık arayan tüm kadınlara uygun bir cilt kremidir.
Jeunesse ile ilgili etiketler : Jeunesse, Jeunesse İletişim, Jeunesse Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Saç Bakım Kremi, Şampuan,