9670 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Iyaş Park AVM Hakkında : IYAŞPARK 50.000 m2 alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kiralanabilir alana sahip, içersinde çoğunluğu ulusal 99 mağaza barındıran, mimarisi, mağaza karması, kalitesi ve teknolojisi ile bölge halkının takdir ve beğenisini toplayan Isparta ve çevresindeki en büyük alışveriş ve yaşam merkezidir. Kurumsal mağazaları, yapı marketi, teknoloji marketleri, restoranları ve kafeleri, bowling, sinema, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, go kart ve 1250 araçlık kapalı otoparkı ile ailenize güven içinde ve keyifli zamanlar yaşatabileceğiniz nezih bir ortam, aynı zamanda kaliteyi yakalamak isteyen, hoş ve güleryüzlü hizmet arayanların tercihlerini değiştirecek keyifli bir yaşam merkezi oldu İyaşpark.
Dünyanın ve Türkiye'nin lider markalarını bünyesinde toparlayan, "Sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini" benimseyen ve uygulayan Iyaşpark, tavizsiz kalite, kendisini sürekli geliştirme, müşteri odaklı yaklaşım ilkeleri çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor. Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi her yaştan tüketici gurubuna hitap ediyor.
Iyaş Park AVM ile ilgili etiketler : İyaş Park Avm, Isparta Alışveriş Merkezleri, İyaş Park Avm İletişim, İyaş Park Avm Mağazaları, İyaş Park Avm Kampanyalar, İyaş Park Avm Haberler, İyaş Park Avm Ulaşım,
Iyaş Park AVM Isparta illerinde faaliyet göstermektedir.

Iyaş Park AVM Kampanyaları ve Haberleri

tumu