2195 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
İlya Yayınevi Hakkında : 1986 yılında başladığımız kültürel faaliyetimiz 1990 yılında İlya Kitapevi ve Ocak 2002'de İlya İzmir Yayın Grubu olarak devam etmiştir.

Psikoloji, felsefe, klâsik roman, mitoloji-tarih, çocuk eğitimi, öykü, şiir, araştırma-inceleme-eleştiri ve tiyatro dallarında yayımladığımız 200'den fazla çeviri ve özgün eserlerimiz bulunmaktadır. Yayın faaliyetlerimize yeni eserlerle devam etmekteyiz.

Yabancı dillerden yapılan çevirilerde, her biri alanında uzman akademisyen kadrolardan yararlanmaktayız. Ayrıca akademik kadroların hazırladıkları özgün eserleri, sevgili okurlara ulaştırmaktan onur duymaktayız.

Düzenlediğimiz çeşitli söyleşiler, imza günleri, sergiler ve stantlarla yazar ile okuyucuyu buluşturarak kültürel etkinliklerimize devam ediyoruz. Çeşitli şehirlerimizde kurulan gerek ulusal ve gerekse uluslararası kitap fuarlarının tümüne katılmakta ve okuyucularla buluşmaktayız.

Yayın evimizin amacı; dünya tarihini, felsefi, psikolojik ve edebi yönden tanıyıp, inceleyebilen bireyler ve dünya barışına saygılı gençlerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Bu nedenle Antik Çağdan günümüze kadar, bütün temel eserleri okuyucuya kazandırmaktır.

Hedeflerimiz doğrultusunda, ticari kaygıları arka planda tutarak, okuyucularımızın kaliteli yayınlara daha uygun ücret ve ödeme koşulları ile sahip olmasını sağlamaktayız. Peşin alımlarda önemli indirimlerde bulunduğumuz gibi, vadeli satışlarda da vade farkı uygulamadan uzun vadeli taksitli satışlar yapmaktayız. Ayrıca özellikle fuarlarda değişik promosyonlar uygulamaktayız.
İlya Yayınevi ile ilgili etiketler : İlya Yayınevi, İlya Yayınları, İlya Yayınevi Yayınları, İlya Yayınevi İletişim, İlya Yayınevi Haberler, İlya Yayınevi Kitapları,