1994 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Hasoğlu Yapı Hakkında : Hasoğlu Grup, inşaat ve müteahhitlik sektörü olarak 1986 yılında kuruldu. İş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren iş geliştirme faaliyetlerinde önemli bir deneyime sahip olmuştur. Toplam 1000 çalışanıyla; alt yükleniciler ve çözüm ortaklıkları dahil 10.000?den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlayan Hasoğlu Grup yurtiçindeki başarılı projelerinde dünyanın çok uluslu firmalarıyla iş birliği yapmış Türkiye?nin lider inşaat şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Hasoğlu Grup kurulduğu ilk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar inşa etmiştir. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları tasarlamıştır. Hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bundan sonraki çalışmalarında da bu hedeften şaşmamayı ilke edinmiştir.

Hasoğlu Grup tüm faaliyetlerini; ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Hasoğlu Yapı ile ilgili etiketler : Hasoğlu Yapı, Hasoğlu Yapı Projeleri,