1743 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Gümüş Elma Hakkında : Belkide Türkiye'nin en ilginç nüfus ve sosyal yapısının olduğu bir ilçede; Bodrum'da, Mac Bilgisayarlar ve iPod ürünleri başta olmak üzere tüm Apple ürünlerinin pazarlama, satış ve destek faaliyetlerini lokomotif olarak seçerek bilgisayar sektöründe eksiksiz bir hizmet vermeyi amaçlayarak Gümüşelma Bilgisayar Ltd. Şti., 2010 yılında kurulmuştur.

Bodrum yarımadasının nüfusu diğer ilçeler ve iller ile kıyaslandığında oldukça düşük görünse de sosyal yapısı pek çok merkezden daha fazla teknolojik gelişmelere uyum göstermektedir. Aslında bu yapısı pek tabii yaz aylarında gerek Türkiye'den, gerek ise dünyanın pek çok ülkesinden gelen milyonlarca gezgine hizmet verebilmek amacı ile organize olmasına bağlıdır. Kışın 200 yüz bine kadar düşen yarımada nüfusu yazın yarımadaya gelecek milyonlarca insana hizmet için çalışırken teknolojik desteğe gereksinim duyarken, yazın gelen Türk ve yabancı nüfus ise aynı şekilde teknolojik destek gereksinimi içinde olmaktadırlar.

Gümüşelma'nın kurucuları ve çalışanları bu gereksinimin karşılanmasında en kaliteli desteği ve "katma değeri" sunmayı hedeflemişlerdir. Bodrum yarımadası dışında da, benzer özelliklerdeki Muğla ilinin diğer ilçeleri ile komşu il ve ilçelere de aynı kalitede desteğin sağlanabilmesi öncelikli hedeftir.

Apple ve artı değerleri yaratan değişik çözüm ve çevre birimleri ile bölgede yeni bir pencere açmanın Gümüşelma olarak mutluluğu içindeyiz.
Gümüş Elma ile ilgili etiketler : Gümüş Elma, Gümüş Elma Ürünleri, Gümüş Elma Telefoncu, Gümüş Elma İphone, Gümüş Elma Apple, Gümüş Elma Bodrum Telefoncu,

Gümüş Elma Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  7 Nisan 1998’de Bodrum’un ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Vahalar nasıl çöl yolcularını suları, gölgesi ve serinliği ile karşılarsa, biz de Bodrum...
  Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. Muğla / Bodrum