2739 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Gülaylar Group Hakkında : Gülaylar Group'un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay Bey tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay Bey'in 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın önce bölgesel, devamında Türkiye ve dünya çapında yapılanması, kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır.

Bugün, arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürürken, zaman içerisinde faaliyetlerine eklediği Turizm, Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak, 3 sektörde faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen gruplarından birisi olmuştur.

Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 108. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 24 şirketten oluşmaktadır. Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini Kuyumculuk Grubu altında birleştirmiştir.
Gülaylar Group ile ilgili etiketler : Gülaylar Group, Gülaylar Group Ürünleri, Gülaylar Group Kuyumculuk, Gülaylar Kuyumculuk, Gülaylar Group İletişim, Gülaylar Group Türliye, Gülaylar Takı, Gülaylar Saat Takı,

Gülaylar Group Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Kale Outlet Center

  Kale Outlet Center

  Kale Center, 120 mağazası ile Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarını içinde barındıran, metropol trafiğinden ve kalabalığından uzakta, eğlenmek ve alışveriş yapmak isteyenlerin ...
  Güven Mah. Eski Londra Asfaltı NO:89 Mehmet Akif Kavşağı Yanı 34610 İstanbul ( Avrupa ) / Güngören