1599 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
GLOBAY Hakkında : Globay, mağazacılığı hayat felsefesi haline getirmiştir. “Perakende insanla başlar, insanla biter” sözünü şiar edinen markamız, insanlığa erdemli bir bakış açısıyla kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip olarak benimsemiştir.

Globay, en yüksek insan kaynağı ile en yüksek verimi almayı hedeflemektedir. İstihdam edeceği kişileri belirlerken önemli kriterleri gözetir. Müşterileri güler yüzle karşılayan, velinimetimize saygıda kusur etmeyen, müşterilerimizin tercihini en öz haliyle anlayıp yardımcı olan, firmanın kârlılığını gözeten, çalışma arkadaşları arasında eş güdümle hareket eden, verimliliği kıstas alan azimli, ahlaklı ve prensip sahibi kişilerle çalışmak firmamızın gayesidir.

Globay, insan odaklıdır. Çalışanlarının doğum günlerini, düğünlerini, terfilerini kutlayarak mutluklarını paylaşır. Ölüm, hastalık vb. durumlarda çalışanlarının maddi ve manevi olarak yanlarında bulunur, acılarına bir nebze de olsa derman olmaya çalışır.

Globay, önce Türkiye’nin birçok şehrine ardından da dünya ticaret merkezlerine mağaza açarak, kalitesiyle, markasıyla adından milyonlarca kişiye söz ettirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda çizdiği nirengi noktası; açtığı yeni mağazalarla Türkiye’de işsizliği azaltmak, yüzlerce insana iş olanağı oluşturmak, memlekete katma değer sağlayarak istihdamı arttıran lokomotif firmalardan biri haline gelmektir.

Globay, salt ticari firma değildir. Toplumun hassas olduğu konulara eğilmekte, ilgili durumlara dikkat çekme amacıyla kurulmuş vakıf ve derneklerle, üniversitelerle iş birliği yaparak, projeler geliştirmektedir.

Globay, sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket etmekte ve topluma fayda sağlayacak projeler üretmektedir.

Globay, Yönetim Kurulu Başkanı’ndan Genel Direktöre, Mağazalar Koordinatörü’nden İnsan Kaynakları Müdürü’ne ve mağaza müdürlerine, satış danışmanlarından destek personelleri ve kasiyerlere kadar tüm çalışanları yek vücuttur. Globay, hep birlikte, bir aile olmanın bilinciyle giyim – perakende sektörüne kalıcı bir iz bırakacaktır. Hizmetiyle yer aldığı şehirlere hoş bir seda bırakma gayretiyle çalışma aşkını sürdürecek, bu inanca sahip nice çalışana iş olanağı sağlayarak başarı meşalesindeki ateşi yedi iklim dört bucağa yayarak kıvılcımlarıyla mağazacılık alanında yükselen yıldız olacaktır.
GLOBAY ile ilgili etiketler : Globay Giyim, Globay Erkek Giyim,

GLOBAY Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • KAYSERmall Outlet

  KAYSERmall Outlet

  Kaysermall ’ta zengin marka karması ile yer alan onlarca marka, cafe / restoranların yanısıra geniş sosyal yaşam alanları, teras alanları ile donatılmıştır. Kaysermall , aile ile bağlan...
  Gesi Fatih Mahallesi, Günsazak Cd. No:65 Kayseri / Melikgazi
 • Ncity Kocaeli Alışveriş Merkezi

  Ncity Kocaeli Alışveriş Merkezi

  Kocaeli merkezde sahil kesiminde bulunan NCity Alışveriş Merkezi 2006 yılında kapılarını açmıştır.
  Oramiral Sağlim Dervişoğlu Caddesi İzmit Kocaeli / Kocaeli Merkez