10716 defa incelendi

1 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Gillette Hakkında : Gillette - Gillette Mach3 - Gillette Venüs - Gillette Mach3 Sencitive


Erkek kişisel bakım markası olarak Gillette 100 yılı aşkın süredir erkeklerin hayatında yer almaktadır. Tüm dünyada her gün erkekler kendilerini güne en iyi şekilde hazırlamak için uğraşırlar. Bu yüzden erkekler için kişisel bakım günlük hayatlarının önemli bir parçasıdır.

Her erkek için kişisel bakımın temelinde tıraş olmak vardır ve kullandıkları tıraş makinesi başta olmak üzere tıraşa hazırlık ve tıraş sonrası ürünleri bu rituelin en önemli parçalarıdır.

Gillette, erkeklerin kendilerini iyi ve bakımlı hissettiklerinde daha başarılı olduklarını bilir ve yüz yılı aşkın bilgi ve deneyimlerini son teknolojiyle birleştirerek mükemmel bakım için en doğru ürün ve önerilerini erkeklerin hizmetine sunar.
Gillette ile ilgili etiketler : Traş Bıçağı, Kişisel Bakım Ürünleri, Erkeklere Özel, Traş Köpüğü, Jilet, Gillette Mach3, Gillette Venüs, Gillette Mach3 Sencitive, Gillette Fusion, Gillette Fusion Power, Gillette Blur3, Gillette Blue3, Gillette Ter Önleyici, Gillette Traş Makinesi, Gillette Losyon, Gillette Traş Köpüğü, Gillette Traş Jeli, Gillette Traş Losyonu, Gillette Traş Kolonyası, Kolonya, Losyon, Ter Önleyici, Gillette Sensor Excel 5'li Yedek, Gillette Mach 3 2'li Yedek, Gillette Mach3 Turbo Makine, Gillette Mach 3 Turbo 2'li Yedek, Gillette M3 Power 4'lü Yedek, Gillette Fusion Makine, Gillette Fusion 2'li Yedek, Gillette Fusion Power 2'li Yedek, Gillette Blue 2 10'lu Poşet, Gillette Blue 3 6'lı Poşet, Gillette Permatik 20'li Poşet, Gillette Series Hassas Tıraş Jeli, Gillette Series Koruyucu Tıraş Jeli, Gillette Series Nem. Tıraş Jeli, Gillette Series Pure&sens Tıraş Jeli, Gillette Hassas Tıraş Jeli, Gillette Normal Tıraş Jeli, Gillette Fusion Tıraş Jeli (sert Sakal), Gillette Fusion Tıraş Jeli (hassas), Gillette Series Tıraş Köpüğü Denge., Gillette Series Tıraş Köp. Koruma., Gillette Fusion Balsam, Gillette Fusion Tıraş Sonrası Jel, Gillette Tıraş Sonrası Losyon,