1789 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Forum Saat Hakkında : GSA Saat ve Aksesuar Tic. Ltd. Şti., ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir aksesuar! Saat kullanıcılarının aradığıysa en yüksek kaliteyi, dünyaca ünlü markaların güvenilirliği ışığında , en uygun fiyata , en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak...
2010 yılında GOLD&METRO GRUP ’un bünyesinde başlayan yolculuğunu bugün 21 adet forumsaat mağazası ve 400'ü aşkın satış noktasındaki , 1000'den fazla personelle sürdüren ve Türkiye'de saat mağazası kavramını yeniden yapılandıran forumsaat 'da bunların hepsi var!
Biz forumsaat olarak , fashion markaların kol saatlerini ve dünyaca ünlü saat markalarının modellerini , ihtiyaç duyulan hizmet kalitesi ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak gayretini taşıyoruz.forumsaat mağazaları ve internet sitesi; forumsaat ‘in resmi ithalatını yaptığı 10 markaya ek olarak, grup şirketlerimizden FORUM SAAT’in resmi distribütörlüğünü yaptığı 15 markanın satışınıda gerçekleştirmektedir.forumsaat mağazaları ve www.forumsaat.com.tr internet sitemiz tüm bu markalara ek olarak, yine grup şirketlerimizden LC INTERNATIONAL WATCHES LTD ’nin dünya distribütörlüğünü yaptığı, onlarca ülkede mümessillik verdiği, üretiminden satışına kadar tamamen bir türk yatırımı ile gerçekleştirilen, “KAPPA ve LEE COOPER” markalarının saatlerini de çok yakında satışa sunacaktır.

forumsaat , onlarca marka ve binlerce model seçeneği arasından 7'den 70'e herkesin kendisine uygun bir veya daha fazla tercihte bulunabileceği bir adres olmanın yanında , tüketiciye; seçtiği üründe , sadece markaların güvenilirliğini değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teslimat, en iyi teknik servis, en uzun satış garantisi, en iyi hizmet gibi avantajlar sunan bir markadır. Biz forumsaat olarak ilk saat mağazamızı 2010 yılında açarken amacımız ,modanın yansımasını taşıyan saat modelleri ve saat sektöründeki en güncel teknolojileri, yenilikleri daha fazla noktada, daha fazla tüketiciyle buluşturmak, kol saati olgusunun insanların görsel imajlarına sağladığı katkıyı ve artı değerleri daha da artırmaktı.

Bu amaçla kendi mağazalarımızı hizmete açtıktan sonra franchisinglerle birlikte Türkiye'nin farklı şehirlerindeki AVM'lerde yada işlek caddelerde açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarla daha da genişleyen hizmet ağımızla en son trend olan kol saatlerini, en uygun fiyatla sunmaya devam ettik. forumsaat’da müşteri memnuniyeti daima önceliklidir! Bunun için bizler, siz değerli müşterilerimize, “Değişimin Tam Zamanı” parolası ile en popüler markaları , en popüler modelleri, en uygun fiyatlı ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda sizleri en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken , hangi şehirde, hangi forumsaat Mağazası'nda olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Bugün Türkiye geneline yayılmış tüm satış noktalarıyla müşterilerine hizmet veren forumsaat, 2014 yılında daha çok noktaya, daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek, herkesi ulaşmak istediği marka ve modelin sahibi yapabilmek için www.forumsaat.com.tr adresinde, online satış yapmaya başlamıştır.

Türkiye’de saat almak isteyen herkesin referans noktası olmak arzusuyla çıktığımız bu yolda,güvenli ve hızlı e-ticaretin adresi olarak, siz değerli müşterilerimize “İlk Saatinizi Belki Bizden Almadınız , Ancak Bundan Sonraki Tüm Saatlerinizi www.forumsaat.com.tr ‘ye Bakıp , Sonra Almanızı İstirham Ederiz” iddamızı hatırlatır , keyifli alışverişler dileriz…
Forum Saat ile ilgili etiketler : Forum Saat Bayan Saat Bay Saat Erkek Cocuk Saat Kız Cocuk Saatleri Ve Cesitleri,,

Forum Saat Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezi

  Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezi

  Çağdaş sanat anlayışının yerel renk ve formlarla bir araya başarılı şekilde getirilmesinden oluşturulan mimari tasarımı ile Primemall Gaziantep modern kent insanının çekim noktası olmuş...
  Osmangazi Mah. Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. 33.Sok. No:71 Gaziantep / Şehit Kamil