3281 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Fin Spor Hakkında : 39 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Finspor, sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla, birey ve toplum sağlığı için hizmet vermektedir. Finspor, en yüksek seviyede hizmet sağlayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Türkiye'de spor sektöründeki en geniş ürün yelpazesine sahip Finspor, dünyaca ünlü Precor, Stott Pilates, Sports Art, Water Rower, Bosu, Polar, Body Solid ve daha birçok markayla hizmet vermektedir.

Finspor, İstanbul başta olmak üzere, Ankara ve İzmir'deki bölge müdürlüklerinin yanı sıra, teknik servisi ve 8500 m2'lik deposuyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hızla cevap vermektedir. Finspor ekibi, bütün kurumlar için profesyonel ekipman, projelendirme, kurulum, dekorasyon, program yazılımı ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kurumun ihtiyacına ve üye profiline göre cihaz parkuru önerilerinde bulunmaktadır. Birçok spor salonu, hastane, belediye, konut,otel, askeriye, belediye, sağlık kuruluşu Finspor'un distribütörlüğünü yaptığı dünyaca ünlü markaların cihazlarıyla müşterilerine spor yapma imkanı sunmaktadırlar.

ISO 9001 standartlarında hizmet veren Finspor, kardiyovasküler ürünler, ağırlık çalışmasına yönelik ürünler, eğlence sistemi, bilgisayar bağlantılı üye performans izleme sistemi, nabız kontrollü egzersiz programlama sistemi ve yazılımları gibi, bir spor tesisinin olabilecek tüm ekipman ihtiyaçlarını tek kanaldan profesyonelce karşılamaktadır.

Finspor, 200 kişiye yaklaşan profesyonel ekibi, Türkiye genelindeki genişleyen mağaza ağı ve www.e-finspor.com online satış mağazasıyla da bireysel müşterilerine hizmet vermektedir.

En yeni spor teknolojileri Finspor'da...

Finspor, distribütörlüğünü yaptığı markaları, dünyada kendini kanıtlamış ve özellikle AR-GE'si güçlü markalar arasından seçmektedir. Birçok spor teknolojisini Türkiye'ye ilk olarak getiren Finspor, yenilikçi yaklaşımları ve inovasyona verdiği önemle lider konumdadır.

Precor tarafından üretilen Adaptive Motion Trainer (AMT), doğrudan etki, çeşitlilik ve açık havada koşu hissini ilk defa bir arada sunmasıyla, Finspor'un yenilikçi ürün portföyüne bir başka örnek oluşturmaktadır. Daha zorlu ve uzun idmanlara olanak sağlayan Adaptive Motion Trainer (AMT) cihazında bütün egzersizlerin hiçbir ayar düğmesine basılmadan yapılabilmesi ile kişi çok daha özgür hareket edebilmekte ve incinme riski minimuma inmektedir.

Finspor; kalp atış hızı monitörü Polar, ilk lateral hareketli Hoist Smith Makinesi, kişinin vücut ağırlığı ile egzersiz yapmasını sağlayan TRX (Total Resistance Exercise) Suspension Training (Asılarak Çalışma) gibi yenilikçi teknolojileri ilk kez Türkiye'ye getiren firma olma ayrıcalığını taşımaktadır.

Dünyanın 1 numaralı spor ekipmanlarını üreten Precor, tam 18 yıldır Finspor güvencesiyle kullanıcılarıyla buluşan Sports Art, suyun direnciyle çalışan Water Rower, dünyadaki yeni trend Stott Pilates Finspor'un kalite ve seçicilik anlayışına sadece birkaç örnektir.
Fin Spor ile ilgili etiketler : Fin Spor, Fin Spor Ürünleri, Fin Spor Türkiye, Fin Spor Haberleri, Fin Spor Hakkında, Fin Spor İletişim, Fin Spor Aletleri, Finspor, Fin Spor Fitness, Fin Spor Fitness Aletleri, Spor Aletleri, Fitness Aletleri,

Fin Spor Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Kentpark Alışveriş Merkezi

  Kentpark Alışveriş Merkezi

  Yerli yabancı şirketlerden ortaklık tekliflerinin geldiği KENTPARK AVM, tamamen yerli sermaye ile yürütülmüş ve yapımı tamamlanmıştır. 12 Şubat 2010 tarihinde açılan KENTPARK AVM şimdid...
  Eskişehir Yolu 7.km No:164 Ankara / Çankaya
 • Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi

  Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi

  Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’nın en önemli merkezlerinden Nilüfer’de 2011 yılı Ekim ayında açıldı.
  İzmir Yolu Orhaneli Keles Kavşağı Lefkoşe Cad. Bursa / Nülifer