5525 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Filli Boya Hakkında : Filli Boya Hakkında :
1988 yılında kurulan Betek A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri sektörünün ihtiyaç duyduğu beton katkılar, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirerek pazara girmiş, geliştirdiği ürünlerin sektörde çok beğenilmesi ve tercih edilmeye başlanması ile yüksek satış hacimlerine ulaşmış, yeni bir pazara yönelik arayışlar sonucunda inşaat boyaları alanına girmiştir.

Betek A.Ş., 1993 yılında inşaat boyaları alanına, Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. İki şirket ortaklığı hem Betek A.Ş. hem de Türk boya sektörü açısından bir dönüm noktası olmuş; boyada Filli Boya markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliği Türkiye’ye taşınmıştır. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Betek A.Ş. boya sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır.
Filli Boya ile ilgili etiketler : Boya, Filli Boya, Filliboya, Capatech, Su Bazlı İç Cephe Ürün Grubu, Alpina Style Dekoratif Ürün Grubu, Su Bazlı Dış Cephe Ürün Grubu, Sentetik Ürün Grubu, Capatect Yapı Kimyasalları, Capatect Isı Yalıtım Sistemi, Mobilya Grubu, Sanayi Boyaları Ürün Grubu, Mobilya Tutkalları, Sanayi Tutkalları, Yardımcı Ürün Grubu, Capaver Ürün Grubu, Yol Çizgi Boyası, Yeni Nesil Ahşap Ürün Grubu, Expert Şantiye Ürün Grubu,