1288 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Etli Ekmek Hakkında : Konyalılar Etli Ekmek Fırın Kebap (Tandır) Salonları 1994 yılından itibaren kaliteli lezzet anlayışından ödün vermeden, güleryüzlü personeliyle, temiz ve nezih restaurantı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Konyalılar Etli Ekmek Fırın Kebap (Tandır) Salonları üstün hizmet anlayışıyla yılların lezzet kalitesi ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Konyalılar Etli Ekmek Fırın Kebap (Tandır) Salonları İstanbul'un Kadıköy İlçesine bağlı Kazasker semtinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. "Konya'dan İstanbul'a Uzanan Damak Tadı" sloganı ile hem Konya mutfağının hemde ülkemizin diğer lezzetli yemekleri ile damak zevkinize hitap etmeye devam edecektir.

Uzun yılların tecrübeleri neticesinde, dekorasyondan menüye, konseptten lezzete, dünya standartları ve kaliteleriyle yarışacak bir mekan ortaya çıkmıştır. Siz değerli müşterilerimizle daha uzun yıllar geçirmek dileği ile.....
Etli Ekmek ile ilgili etiketler : Etli Ekmek, Etli Ekmek Konyaslı, Konyalı Etli Ekmek, Konyalılar Etli Ekmek, Etli Ekmek Ürünleri, Konyaslı Cafe, Konyaslı Restaurant, Etli Ekmek Konyaslı Cafe, Etli Ekmek Konyalı Restaurant,

Etli Ekmek Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi

  Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi

  156 bin metrekarelik alana sahip Tepe Nautilus, İstanbul’un önde gelen gözde lokasyonları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem’de Eylül 2002 tarihinden bu yana faaliyet gösteriyor.
  Fatih Cad. No: 1 Acıbadem İstanbul ( Anadolu ) / Kadıköy