3911 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Esselte Hakkında : Esselte dünyanın önde gelen ofis ürünleri üreticisidir, hedefimiz dosyalama, çalışma ortamı ve ciltleme laminasyon gruplanrında yenilikçi, stil sahibi ve verimliliğinize katkıda bulunacak ürünleri tüketici ile buluşturmaktır.

Esselte çatısı altında son kullanıcılar tarafından tanınan ve tercih edilen önemli markalar mevcuttur ; Esselte , Leitz , Manu, Xyron, Pendaflex, Ampad ve Rapid.

sselte markalı ürünler kaliteli yapısı ile Avrupa'da en çok tercih edilen ürünlerdendir. Tasarımı, yenilikçi yapısı ve fonksiyonelliği ile Esselte markalı ürünler ofisteki en büyük yardımcınız olacak.

Esselte markalı ürünler ile ofisinizi organize etmek ile kalmaz, ofisinize renk ve stil de katar.

Esselte ürünleri ofisinize sadece düzen getirmekle kalmaz, renk ve tarz da kazandırır. Modern tasarımları ile, özellikle de sok seyahat eden ofis çalışanlarının , satış ve tanıtım ekiplerinin ve evde çalışanların sayıca arttığı değişen iş dünyasında, yaşayan bir ofis oluşturma arayışında önemli rol oynar.

Esselte markası hem Dosyalama hem de Çalışma Alanı kategorilerinde kullanılır.

Dosyalama kategorisindeki başlıca Esselte ürünleri klasörler, telli ve poşet dosyalar, PP dosyalar , D mekanizmalı ve halkalı klasörler ve seperatörler. Çalışma ortamı kategorisinde ise önemli ürünler arasında evrak rafları, kutu klasörler, çöp kutuları, çekmeceli evrak rafları, zımbalar ve delgeçler sayılabilir.
Esselte ile ilgili etiketler : Esselte, Kırtasiye, Klasör, Esselte Klasör, Esselte Çöp Kovası, Esselte Leitz, Esselte Seperatör,