421 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
ER Dry Clean Hakkında :
Hakkımızda

ER//DRYCLEAN, Antalya kuru temizleme sektöründe hizmet veren firmamız gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman gerekse bilgi ve tecrübesiyle hak ettiği yeri almıştır. Firmamız deneyimli personeli ve güleryüzü ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

ER//DRYCLEAN aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

ER//DRYCLEAN, Son teknoloji makinalarımızla, sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefleyip, kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına getirebilmeyi amaç edinmektedir..

ER//DRYCLEAN, makine parkuru konusunda sektörün en büyük üreticilerinden olan Alman BÖWE Kuru Temizleme makinalarını kullanmaktadır. Kuru temizleme makinalarında Alman teknolojisi BÖWE, gerek yüksek teknolojisi gerekse uzun ömürleri ile sektörün lideri konumundadır. Kuru temizleme sektörünün ihtiyaçlarına en uygun sistemler her zaman BÖWE tarafından üretilmiştir.

ER//DRYCLEAN, personel seçimi konusunda da kalite kriterlerini göz önüne almıştır. Bünyesinde çalışan tüm ekibini yapılan eğitimler sonucunda işe almıştır. Tüm personel için en önemli ilke; sürekli gelişim ve güler yüzdür.

ER//DRYCLEAN, bünyesinde; kuru temizleme,deri temizliği, yıkama, leke çıkarma, tekstil ve endüstriyel çamaşırhane bulunmaktadır.
ER Dry Clean ile ilgili etiketler : Er Dry Clean Kuru Temizleme ,, Er Dry Clean,

ER Dry Clean Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No: 2 Kepez Antalya / Antalya Merkezi