2818 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Ensar Neşriyat Hakkında : Ensar Neşriyat kurulduğu 1979 yılından bu yana çeşitli alanlarda eserler vermiş bir yayınevidir. Niteliğin sürekliliği için çalışmalar yapan, popüler kültürü gören ve fakat farklı bir tarzda değerlendiren bir anlayışla eserlerimizi yayınlamaktayız.

Peki bu anlayış nedir? Her şeyden önce insan, düşünen ve gelişimini eğitimle dolayısıyla temelde okumakla oluşturan bir varlıktır. Kitap hiçbir zaman insanlığın elinden ve gündeminden düşmemiştir. Dünyayı yönlendiren düşünceler, düşünceleri saklayan, ulaştıran kitaplardır. İslam Medeniyeti kitaba en çok değer veren medeniyetlerdendir. Yaşama dair her şeyini bazen sözde bile olsa ‘’kitabta yeri var mı?’’ sorusuyla kiataba danışarak yapan bir medeniyettir. Bu medeniyetin ilim anlayışı da oluşturmuş oldukları dini, felsefi, hukuki tüm düşüncelerini kitap temelli bir anlayışla geliştirmiş ve yaymışladır.

Kitabın değerini kavramış bir yayınevi olarak Temel Kültür Dizisi, Dil Serisi, Kur’an Araştırmaları, Kadın ve Aile gibi eserlerle Türkiye’de kültür ve düşünce dünyamızın gelişmesi ve derinleşmesi için yayınlarını sürdürmeye devam edecektir.
Ensar Neşriyat ile ilgili etiketler : Ensar Neşriyat, Ensar Yayınları, Ensar Yayınevi, Ensar Neşriyat Kitapları, Ensar Neşriyat Yayınevi Yayınları, Ensar Neşriyat İletişim, Ensar Neşriyat Haberleri,