2319 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Elit Kuru Temizleme Hakkında : Firmamız 2007 yılı başında Nevzat UZUN yönetiminde faliyetine başlamış ve kısa zamanda sektöründe adından başarı ile söz ettirmeyi bilmiştir. Sağlıklı, hijyenik ve ekonomik temizliğin ön planda tutulduğu günümüzde sahip olduğu yüksek teknolojili kuru temizleme ve yan ürün yelpazesi ile hızla sektörünün lider kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız her geçen yıl vizyonunu bu doğrultuda geliştirmektedir.

Güler yüz ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firma personelimiz, siz müşterilerinden aldığı memnuniyet mesajları ile daha güçlü ve motivasyonu artmış olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Gelecek hedefinde "Karadeniz Bölgesi' nin sektöründe öncü firması olmak" yatan firmamız, siz değerli müşterilerinin desteği ve memnuniyeti ile bu hedefine emin adımlarla yaklaşmaktadır.
Elit Kuru Temizleme ile ilgili etiketler : Elit Kuru Temizleme, Elit Kuru Temizleme Hizmeti, Kuru Temizleme, Elit Temizleme, Elit Kuru Temizleyici, Elit Temizlik Hizmeti,

Elit Kuru Temizleme Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

  Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

  Galleria Ankara AVM Çayyolu mevkiinde inşa edilmiş, 20.000m2 kullanım alanına sahip Shopping Mall tipi bir ticaret merkezi olarak 1995 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır.
  8. Cadde, No: 53, Ümitköy Ankara / Çankaya