3965 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Elija Hakkında : Elija - Elija Hamile - Elija İç Giyim

Hamilelik dönemi bayanların en hassas oldukları dönem. Fiziksel olduğu kadar ruhsal değişikliklerde olur bu dönemde. Vücuttaki değişiklikler yeni ihtiyaçlar doğurur. Genişleyen karın normal kıyafetlerine sığmaz olur artık. Aynı durum iç çamaşırlar içinde geçerlidir. İçinizde büyüyen bebeğiniz karnınızı genişlettikçe, süt ile dolan göğüsleriniz büyüdükçe kullandığınız iç çamaşırlarınızın da bu değişime ayak uydurması gerekir.
ELIJA, hamile giyimindeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerini şimdi iç giyim sektörüne de taşıyor. Geniş ürün yelpazesi ile bu hassas döneminizde rahat etmenizi sağlayacak iç çamaşırları üretiyor.
Elija ile ilgili etiketler : Elija, Elija Ürünleri, Elija Lingeria, Elija İç Giyim, Elija Gecelik, Gecelik, Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse, Elija Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse, Elija Hamile, Hamile İç Giyim, Mayo, Spor, Çorap, Toparlayıcı Külot, Hamilelik Külodu, Göbek Altı Hamilelik Külodu, Destekleyici Emzirme Sütyeni, Karın Destekleyici İnce Bant, Karın Destekleyici Kalın Bant, Taşıyıcı Bantlı Külot, Hamile Fanila, Taşıyıcı - Toparlayıcı Külot, Dantelli Minzerli Emzirme Sütyeni, Hamile String Külot, Dantel Kenar Düz Külot, Peneye Emzirme Sütyeni, Uyku Sütyeni, Önden Açılan Emzirme Sütyeni, Emzirme Atleti, Toparlayıcı Emrizrem Sütyeni, Doğum Sonrası Toparlayıcı Slip Korse, Sütyenli Atlet, Paçalı Külot, Göbekaltı Hamilelik Külodu, Hamile Kulotlu Çorap,