3316 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Demo Bilgisayar Hakkında : DEMO Elektronik Bilgisayar ve İletişim Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirket’ i her türlü yan teknoloji elektronik ve bilgisayar ürünlerinin satış, pazarlama, servis, yurtiçi ve yurtdışından temini alanlarında faaliyet göstermek amacı ile Mayıs 1997’ de Ankara’da kurulmuştur.

Kuruluş tarihinden itibaren demo digital markası ile bilgisayar üretimine başladı. Bilgisayar sektöründeki hızlı gelişmeleri yakından takip edebilecek profesyonel kadrosuyla, müşteriye anında hizmet verme anlayışı ile çalışmaktadır.

DEMO, bilgisayar üretiminde, kullanıcının isteklerini ön planda tutan bir anlayış ile standart konfigürasyonlarının dışında özellikle üretimini bu yöne yoğunlaştırmıştır. Böylece tüketicinin; istediği ürünleri istediği fiyata alması ve memnuniyetinin tam olarak sağlanması amaçlanmıştır.

DEMO, yeniliklere ve atılımlara açık çalışma şekli, düzenli stok ve uygun fiyat politikası, Ankara’ da satış ve servis noktası ile ciddi ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

DEMO, ürün ve hizmette kaliteye verdiği önemle bilişim sektöründe yer alan en iyi ürünleri satış portföyünde tutmaktadır. Bunlar arasında Asus – LG - Toshiba – Nec – Datron – Dell – HP – IBM – Keysmart notebooklar, Intel - AMD işlemciler ve motherboardları, Sony - LG – Philips – Samsung – Acer – Beko mönitörleri, Asus – GigaByte – Biostar - MSI motherboard ve ekran kartları, Kingston – Twinmos - V-Data - Samsung – Veritech bellek üniteleri, Seagate – Maxtor - Samsung harddiskleri, Creative - AVC - Sony - Pioneer - Philips - LG - Kodak – Jazz – Datron – Casio – LG – Samsung multimedia ve dijital ürünleri, Epson - HP – Lexmark – Samsung - Dell - OKI – yazıcı ve tüm çevrebirimleri ve v.b. gibi dünyanın en saygın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

DEMO, Intel ve Microsoft’ un yetkili sistem üreticisi programına kayıtlı olarak üretimine devam etmektedir.

Kurulduğu günden günümüze bilgisayar sektöründe en yeni teknolojileri güvenilir bir şekilde sunan DEMO sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.
Demo Bilgisayar ile ilgili etiketler : Demo Bilgisayar, Demobilgisayar, Demo Computer, Demo Bilgisayar Ürünleri, Demo Bilgisayar Haberleri, Demo Bilgisayar Türkiye,

Demo Bilgisayar Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Ankara Eryaman Dolphin Avm yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 600 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve...
  Dildevrimi Cad. 285. Sk. No:3 Eryamanevleri Ankara / Etimesgut