5102 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Cosmetica Hakkında : 2003 yılında Atatürk Caddesi'nde ilk mağazasını açan Cosmetica; 2007 yılında Selekler Çarşısı'nda 2. mağazasını, 2009 yılında Manavgat'ta 3. mağazasını, 2010 yılında Isparta İyaş Park AVM'de 4. mağazasını ve İstanbul Sapphire AVM'de 5. mağazasını açarak ulusal bir kozmetik markası olmuştur. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Cosmetica 2011'de ise Antalya Özdilekpark AVM'de 6. mağazasını ve Ankara Anatolium AVM'de 7. mağazasını açma gururunu yaşamıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli markalar ile müşteri taleplerini 365 gün indirim ve promosyonlarla en ekonomik şekilde karşılamakta ve karşılamaya devam etmektedir.

Mağazalarında, bilinçli çalışanları ile müşteriyi doğru yönlendirerek müşterinin talebini karşılayacak en uygun ürünü sunmaktadır. Ürün yelpazesi kendini gerek Dünyada gerekse Türkiye'de ıspatlamış, güvenilir ürünlerden oluşmaktadır.

Cosmetica'nın hedefinde, Antalya halkının 2003 yılından beri göstermiş olduğu takdirden aldığı güçle, sunduğu ürün kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımından taviz vermeden Türkiye çapında hizmet vermek olmuştur. Hedefe giden bu yolda Cosmetica'yı tercih eden değerli müşterilerimize, satışını üstlendiğimiz markalar, firmalar ve Cosmetica çatısı altında hizmet vermekten gurur duyan çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Cosmetica ile ilgili etiketler : Cosmetica, Cosmetica Ürünleri, Cosmetica Kampanyaları, Cosmetica Haberleri, Cosmetica İletişim,

Cosmetica Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Ora Alışveriş Merkezi

  Ora Alışveriş Merkezi

  İstanbul Bayrampaşa'da farklı birçok fonksiyonun bir arada olduğu ilk ve tek merkez Ora! Outlet, Termal Park, Arena, Convention, Crowne Plaza ve Holiday Inn Express, sinemalar, meyda...
  Altıntepsi Mahallesi, Kemer Sok. No:3 İstanbul ( Avrupa ) / Bayrampaşa
 • Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire muhteşem görkemiyle ve 261 metre yüksekliği ile İstanbul’un çoğu yerinden görülebilen bir binadır.
  Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No.1/1 İstanbul ( Avrupa ) / Kağıthane
 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No: 2 Kepez Antalya / Antalya Merkezi
 • Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017 günü ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
  Altınova Sinan Mahallesi, 07170 Kepez Antalya / Antalya Merkezi