1314 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Chinese Inn Restaurant Hakkında : Chinese INN Temmuz 2003 te Oasis AVM de kendine özgü konsepti ve çinli ustası Zhong He nin lezzetli yemekleri ile sizlerle buluşmuştur. 9 yıldır müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Chinese INN birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan kapsamlı menüsü ile de dikkat çekmektedir.

Chinese INN in açıldığından bu yana belirlediği “kaliteli hizmet abartsız fiyat politikası” çizgisini sürdürüp, devamamlılığını sağlayarak bunu güleryüzlü, temiz ve titiz personeli ile birleştirmiş ve böylece Chinese INN ailesi her geçen gün daha da büyümüş ve bodrum un bugün köklü restaurantlarından biri haline gelmiştir.

Chinese INN de gün ortasında harika lezzetlerden oluşan açık büfe çin yemeklerini deneyebilir, akşam yemeğinde de kapsamlı mönüsünden güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Seçmekte zorlandığınızda sizin için özel oluşruturulmuş set menüler yardımınıza yetişecektir.

Çin yemeğinin önde gelen temsilcilerinden Chinese INN de ayrıcalıklı zaman geçirmek için sizi de bekliyoruz.
Chinese Inn Restaurant ile ilgili etiketler : Chinese Inn, Chinese Inn Türkiye, Chinese Inn Restaurant, Chinese Inn Cafe, Chinese Inn Ürünleri, Chinese Inn İletişim, Chinese Inn Hakkında, Chinese Inn Haberleri, Chinese Inn Yemekler,

Chinese Inn Restaurant Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  7 Nisan 1998’de Bodrum’un ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Vahalar nasıl çöl yolcularını suları, gölgesi ve serinliği ile karşılarsa, biz de Bodrum...
  Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. Muğla / Bodrum