1274 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Cezve Kahve Hakkında : FARKLILIĞI KALİTE İLE BULUŞTURAN FİRMAMIZ TÜRK KAHVE KÜLTÜRÜNÜN ZENGİN ÇEŞİTLERİNİ MÜŞTERİLERİNE SUNMAK İÇİN SEKTÖRDEKİ FAALİYETLERİNE 2011 YILINDA “CEZVE KAHVE” UNVANI İLE BAŞLAMIŞTIR. KALİTESİNİ ARTTIRARAK SAĞLAMLAŞTIRMA ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMİŞ KISA BİR SÜREDE İSTANBUL HALKI TARAFINDAN BENİMSENMİŞTİR. İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM EDEN CEZVE KAHVE HIZLA TÜRKİYE GENELİNE YAYILMAYA BAŞLAMIŞTIR. BUGÜN KAHVE ÇEŞİTLERİNDEKİ ZENGİNLİĞİ İLE MÜŞTERİLERİMİZE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEDİR.

İŞ HAYATININ YOĞUN TEMPOSUNDA ÇALIŞAN VE ALIŞ VERİŞİN ZEVKİNİ ÇIKARMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZİN KEYİFLİ BİR DURAĞI OLMA DÜŞÜNCESİ İLE SAĞLIKLI VE KUSURSUZ BİR KAHVE KEYFİ SUNUMUNU BÜTÜN BAYİLERİNDE AYNI STANDART VE KALİTE İLE BAŞARIYLA SÜRDÜRMEKTEDİR. TÜRK KAHVE KÜLTÜRÜNÜN BENZERSİZ LEZZETLERİNİ BİR ARAYA GETİREREK VE KAHVE KALİTESİNİ, ULUSLARARASI KAHVE ANLAYIŞININ İNCELİKLERİYLE BİRLEŞTİREREK TÜM MÜŞTERİLERİNE KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE AKTARMAKTADIR.
Cezve Kahve ile ilgili etiketler : Cezve Kahve Cesitleri,,

Cezve Kahve Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Trend Arena, açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sun...
  Ali Paşa Mah. Salih Omurtak Caddesi No: 15 Tekirdağ / Çorlu